Tarot Falı Analizi

icerikAnaliz

Kendinize aşağıdaki sorulan sorarak analiz edin:

1. Kendinize harcadığınız zamana kıyasla başkalarına ne kadar zaman ayırdınız? Örneğin benim örnek günümde, üçte biri kişisel işler için, üçte ikisi aileyle ilgili işler ve diğerleriyle paylaşım için harcandı.

2. Aldıklarınıza kıyasla ne kadar verdiniz?

3. Hangi kart takımı baskındı? Örneğin fazla sayıda Asalar ve Kılıçlar ile çok az sayıda Kupalar, daha fazla aile, hayatınızdaki duygusal aşk ve duygusal aktiviteyi gösterecektir. Bir denge getirmek için yapabileceğiniz şey, Kupa takımının yerleştirilmesi ve başarılan bir amaç için kartların seçimi kadar basittir.

4. Arkana Majör. Kendinizin daha derinlerine inme ve zihin meşguliyetini gösteren birkaç Majör kartı var mı? Çok sayidaki Arkana Majör kartı, ruhsal, psikolojik ve felsefi hayat düzeyinde kendini bilmeyi gösterir. Majör kartlarının aşın bolluğu ise, fiziksel işler ve sorumluluklar için yetersiz, mental dünya için size çok fazla zaman harcandığını gösterebilir.

5. İnsanlar. Saraylı kartlarının miktan ne kadardı? Haftanızı etkileyen pek çok insan ve sağlık değişimi oldu mu? Çok sayıda bulunması, dinlenmek ve kişisel işler için yetersiz zamanı gösterebilir. Az sayıda olduğunda ise, dışan çıkma ve sosyalleşme ihtiyacını gösterebilir.

6. Fiziksel işlere karşı mental işler, entellektüele karşı duygusal, boş vakte karşı çalışma vb. için harcanan zamanlan karşılaştırın.

7. Pasif geçen zamanlara karşı aktif geçen zamanı karşılaştmn.

Özet

Neyi kaçırdığını keşfederek, o konuyu Arkana Majör, Saraylı Kartlan ya da dört takımdan biri ile birleştirilebilirsiniz. Kaçan bu konuyu, uygun olduğu takıma yerleştirerek hayatınızı nasıl düzelteceğinizi ve dengeleyeceğinizi keşfedebilirsiniz. Yetersiz sayıdaki takım, Arkana Majör ya da Saraylı kartlarını yerleştirin ve kartlarda yer alan olayları hayatınıza nasıl uygulayabileceğinizi düşünün.
İsim: *

Mail: *

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)