Tarot falı açılımı nasıl yorumlanır?

Bi tarot falı açılımı nasıl yorumlardınız? Yorum bölümünü kullanın. Çünkü, yorumlamayı öğrenmenin başmdasınız, sadece as, ikili ve üçlüleri öğrendiniz. Kart sayma ve takımı değerlendirmeyi şimdilik bir kenara bırakın.

1. Belireyici kart Kupalann Kralıdır. Soruyu soran ne tür bir insandır? Saraylı kartlan hakkındaki bilgiye dayanarak onu tanımlayın.

2. Ne tür sorular sormuştur?

3. Şu anda danışanın yaşadığı

1. O dürüst, hassas, samimi, nazik ve yardımseverdir.

2. Soru, sevilen birileri ya da duygusal bir konu hakkındadır. Soru hakkında duygusal ya da hassas olabilir. Samimiyetle istenene ulaşır.

3. Şu anda kendisi ve duygulan hakkında yeni bir anlayışı tecrübe ediyor. Hem kendi duygusal yapısını, hem de diğerlerini tamamen anlayabileceği pozitif bir yenilenme var. Aşk olayı başlıyor olabilir.

4. Duygulanndan dolayı in aktif kalmayı seçme ya da kararsızlık, ona şimdi yardım ediyor ve/veya engelliyor olabilir. Bunun hakkında, onunla konuşabilirsiniz.

5. Onun geçmişinde bir aynlık, mutsuzluk ya da bitiş var. Geçmişteki bu kayıpla ilgili kaygısı, onu bu soruyu sormaya itiyor olabilir. Tekrar acı çekip çekmeyeceğini öğrenmek istiyor olabilir.

icerik
İsim: *

Mail: *

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)