TANRI’NIN YOLUNDAN SAPMAK

hGeçtiğimiz konularda Kutsal Kitaplarda bulunan karakterlerin hayatları üzerinde memnuniyetsizlik ve doyumsuzluğun etkisini gördük. Ve altıncı bölümde gördüğümüz gibi kişiyi Tanrıdan uzaklaştıran memnuniyetsizlik bile, bir noktadan geri dönerek yeniden Tanrıyı arayınca, Tanrıya giden yola dönüşebilir.

Eğer kendimizi mutlu bir şekilde Tanrı nm bizi kucaklayan kollarında bulursak, içerisinde bulunacağımız durumlara, alışkanlıklarımıza ve sonuçlarına dikkat etmeliyiz. Eğer bu tuzaklara dikkat etmezsek, Tanrı dan gelen huzur ve memnuniyeti kaybederiz. Tanrının lütfunu kabul etmek ve bağışlanmak, bizi Tanrının yüreğine götürür. Bu yola girdikten sonra da tehlikeli tuzaklara dikkat etmemiz gerekir.

Sayfayı çevirmeden önce sizlere bundan sonraki bölümlerin Mesih’te ruhu huzura kavuşanlar için yazıldığını söylemek istiyorum. Eğer henüz Mesih İsa’yı kişisel kurtarıcınız olarak kabul etmediyseniz, bunu şu anda yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için kitabın arkasındaki EkA kısmında bulunan ve size huzuru, rahatlığı ve sonsuz yaşamı verebilecek Tek kişiye hayatınızı vermek için edebileceğiniz örnek duayı edebilirsiniz.
İsim: *

Mail: *

15 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)