Su Gurubu Fal Bakma

astroloji-gezegenlerTransit Neptün natal Merkür’e kare ya da karşıt açı yaptığında, kişi yanlış anlaşüır, zayıf iletişim kurar ve başkaları ona yalan söyleyebilir. Karmaşık durumlara, alışılmış çalışma düzeninde aksaklıklara ve zor çalışma koşullarına maruz kalır. Düşünceleri aşın özneldir ve bir şeyleri net ve kesin şekilde algılamaz. Kendi zihnine ve hayallerine dalmışür. Kolayca kafası kanşır ve genellikle abartır. Hükümleri zayıftır. Önemli kararlar vermek için çok kötü bir zamandır. Yine de karar vermesi gerekirse, arkadaşlarının ve sevdiklerinin tavsiyelerini istemelidir. Mümkünse sözleşme görüşmeleri ve yasal meseleler ertelenmelidir. Kişi şimdi kullanılmaya veya aldatılmaya çok açıktır. Her şeyden önce, kendini çabuk kazanma planlarına ve gerçek olamayacak kadar iyi görünen fırsatlara karşı korumalıdır.

Kişi korkak, utangaç veya çekingen olur. Güveni, içsel gücü ve amacı zayıflar ve içe dönmeye eğilimlidir. Sinirleri bozuktur ve kolayca hastalanır. Kişi sert koşullardan, yıpratan insanlardan ve anlaşmazlıklardan kaçınmalıdır. Aynı zamanda alkol, uyuşturucu ve yabancı maddelerden de sakınmalıdır.

Kişi düzensiz ve odaksızdır; disiplin sorunu vardır. Bir şeyleri kolayca unutur ve sözünü tutmakta zorlanır. Bu transit kavuşum transitine benzer. Yine de, transit kare ya da karşıt açı ruhsal gelişim ve büyüme için büyük bir potansiyel sunmaz. Kişinin metafizik ve mistisizme ilgisi artabilir, ancak bu transitte, kavuşum transitinde olabileceği gibi bilincinde büyük hamleler gerçekleşmez. Ayrıca şimdi psişik deneyimleri olsa bile, bunlar o kadar saf, kesin ve etkili değildir.

Eğitim konularında sorun yaşar. Her zamanki akıcılıkta iletişim kurmaz ve yazılan niyetini net bir şekilde ortaya koymaz. Özellikle teyp, radyo, televizyon, telefon ve bilgi yayan diğer cihazlar gibi makinelerle sorun yaşar. Ona gönderilen mektup, mesaj ve benzeri şeyler kazara ya da yanlışlıkla geç ulaşabilir ya da kaybolabilir. Ticaret olumlu değildir ve kişi iş anlaşmalarında aldatılmak ya da yanlış bilgi almak konusunda dikkatli olmalıdır. Gerçeği anlamak ve zorlayıcı durumlarla yüzleşmek konusunda sorunları vardır. Şimdi artan ciddi sorunları göz ardı etmek isteyecektir. Böyle bir tutumsa, her şeyi daha kötü bir hale getirir.

Psikolojik sorunlar da olasıdır. Kişi güvensizliklerinden etkilenir ve Merkür natal doğum haritasında ciddi bir şekilde zarar görmüşse, o zaman zihinsel bir dengesizlik ya da sinir krizi geçirebilir. Bazılan ise akciğerleri ya da bağırsaklarıyla ilgili sorunlar yaşayabilir. Kişi seyahat ederken zorluklarla karşüaşır. Dedikodu veya söylenti konusu olur. Her zamankinden daha çok müzik ve sanatı takdir eder ve astroloji, yoga, mistisizm ve okült sanatlara ilgisi artar. Meditasyon ve dualarda çabalan başarılıdır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. sedef dedi ki:

    Gelecekte Aşk ve iş durumum nasil olacak


İsim: *

Mail: *

15 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)