Su Gurubu Fal Bakma

dort-4-element-su-toprak-hava-ates-sembol
Transit Uranüs natal Uranüs’e kare açı yaptığında, kişi güçlü bir şekilde bağımsız, bireysel ve objektif olur, hayatında büyük değişimler yaşar. Bu transit yirmi ya da yirmi bir yaşmda olur ve altmış bir ya da altmış üç yaşmda tekrarlar. Erkenle geç olan transitin etkileri bir şekilde farklıdır. Yirmili yaşlardaki transitten geçenler, ani ve yoğun bir bağımsızlık ve özerklik deneyimler. Bu, kişinin kendini büyüklerinden ve otorite konumundakilerden ayırd??ğı asüik zamanıdır. Kişi önceden kabul ettiği rahatsız edici, umulmadık tutucu politikalardan ve prosedürlerden dolayı sıkıntı çeker. Bu transit boyunca, kendi hükümlerine veya kontrolü dışında, dışarıdan gelecek başan ve mutluluğa güvenmesi gerektiğine inanır. Davranışı mükemmel derecede uygun görünmüş ve başkalarının takdirini kazanmış olsa da, geçmişte kişisel sorumluluğunu reddettiği gerçeğine uyanır.

Şüphe duymamış, araştırmamış, sorgulamamış olmasının bedelini öder. Kendim oldukça enayi ve yanlış yönlendirilmiş hisseden bazı yetişkinler, bu transitte geleneksel, göreneksel olan her şeyi ya da büyükleriyle bağlantılı herhangi bir şeyi reddederler. Her halükarda, kişi hayatının en önemli olgunlaştırıcı süreçlerinden birini yaşar.

Bu transit yaşamın sonraki zamanlarında olduğunda, yani altmış ve altmış üç yaşlan arasında, kişi ani sonlara ve yeni başlangıçlara maruz kalır. Artık hayatın canlı, uyarıcı ve üretken olmayan aşamalarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Kişinin hayatında atıl olan herhangi bir şey apaçık ortaya çıkar. Eski adetleri bırakır, daha ilerici ve yenilikçi olur. Kendini mutlu ve canlı hissettirmeyen arkadaşlar, ortaklar ve sevgililerden uzaklaşır. Bireyliğini ön plana çıkarır ve buna aykırı prensiplere sahip grup ve organizasyonlara katılmayı bırakır. Başka bir şehre taşınabilir ve tamamen yeni bir işe ya da mesleğe başlamaya karar verebilir. Bazıları şimdi emekli olmaya karar verir.

Bu transit boyunca kişi, yaşı kaç olursa olsun, heyecan için can atar. Sabırsız ve huzursuzdur. Aniden genç, canlı ve çağdaş bireylerle sosyalleşmenin tadım çıkarabilir. Yeni fikirlere ve felsefelere açıktır. Özellikle gerçeği bulmakla ilgilenir. Astroloji, tarot, metafizik ya da okült bilimler üzerinde çalışabilir. Şu anda orijinal, yaratıcı ve üretkendir. Geçmişi geride bırakır ve ona en çok özgürlüğü sağlayacak yolu seçerek ileriye bakar. Şimdi her şeyi kendi açısından görür ve genellikle başkalarıma etkisine aldırmaz.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. kagan dedi ki:

    Çok iyi


İsim: *

Mail: *

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)