Sinirli İkizler Burçlarına Tavsiyeler

Dünyayı yeniden şekillendirmek için onun içine dalmalıyız. Pozitif hareketlerde tam çemberin içinde yolculuk eder. Kutsal güçler tarafından korunmak için önce bunu hakketmeliyiz.

Öfkeye bakış açısı kişisel olduğu için, hepimiz uğruna çalışmak için farklı şeyler seçeceğiz. Ben ekolojinin farkına varmak ya da özel hayatım için çalışmayı seçebilirim ve siz de çocuk hakları için çalışmayı seçebilirsiniz. Öfkenizi iyi işlerde kullanarak çevrenizdeki dünyayı geliştirmeye çalıştığınız sürece öfke majisinin prensiplerini takip edeceksiniz.

Uygulayıcılar, onlar negatif ışıkta bile yıkımı gördükleri sürece negatifliği yok etmenin nasıl mümkün olduğu konusunda sıklıkla ikileme düşerler. Aynı öfke gibi yıkım da çevresindeki olaylarla renklenmiştir. Eğer iyi bir amaçla kullanıldıysa, yıkım içinde negatif bir şey bulundurmaz. Örneğin, eğer vücudunuza zarar veren bir bağımlılıktan kurtulmaya çalışıyorsanız, yıkım pozitif bir şey olur.

Doğa sonsuza kadar yaratma ve yıkma döngünüzü yansıtacaktır. Bizim bakış açımız dışında hiçbir şey özünde ölüm ve yıkıma negatif diye bakmaz. Her yeni bir şey ortaya çıktığında, eskisi uzaklaşır.

Yıkıcı bir döngüyü durdurmak için pozitif olan başlamalıdır. Yaratmaya başlayarak Negatifliğin yıkıcılığından kurtulmak mümkündür. Başka bir deyişle yeterli pozitif etkiyle olay ve durumlar yeni ve pozitif bir döngüyü başlatıp hafifleterek özündeki negatifi yok edebiliriz. Bu noktadan bakınca yaratmak yıkımdır.
Sinirli İkizler Burçlarına Tavsiyeler_2.jpg

Bir önceki yazım: İkizler Burcu Yorumu
İsim: *

Mail: *

14 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)