Sevgili Ayarlama Taktikleri

icerikKız arkadaşlarınız ve muhtemelen eşlerinin hafifçe dürtmesi sayesinde bazı erkekler, sizi ve sizin pştluklarımzı evcilleştirecek doğru insanı bulmak için deliler gibi aranıp dururlar. Küçük yürekleri dert görmesin ama buluşturma hizmetine ihtiyacınız yok ve eğer onların arkadaşlarından biriyle ilgileniyor olsaydınız, şimdiye kadar çoktan tırmalayıp sormuştunuz.

Görücü usulü tanıştırmalar genellikle kâbustur, başlangıçta iyi gitse bile sonunda bir şekilde bir şeyler yanlış gider ve ardından drama gelir. Oysa şu üç seçenekten herhangi birisini uygulayarak, bir arkadaşınızın size uygun birini bulmaya dönük tüm çabalarım, daha başından engelleyebilirsiniz.

SEÇENEK 1 BAŞARILI OLDUĞU OLAYLARI SORUN.

Eğer çöpçatanlık konusunda bu kadar iyiyse, kuşkusuz bunu daha önce de yapmıştır. Bu yüzden özgeçmişine bakın. Başlamasına yardımcı olduğu ilişkilerin örneklerini sorun. Ayrıca, size uyan potansiyel kişilerin listesini de isteyin. Önceki kişiye yaptığı anketi ve bu anketin sonuçlarını sorun. Sizin ve bu potansiyel arkadaşın birbiriniz için mükemmel bir eşleşme olduğu sonucuna varmak için, bütün bu bilgilere sahip olması gerekir. Aynı şeyleri bir
çöpçatan sitesinden ya da bir buluşma servisinden de isterdiniz. Eğer bu işe kalkışacaksa, büyük çocuklarla mücadele etmeye hazır olsa iyi olur.

SEÇENEK 2 ARKADAŞINIZA SADECE SEKS İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN.

Kadınlar erkeklerin bir ilişki aradıklarını sanırlar. Biz genellikle aramayız ama aradığımızdan daha çılgın şeyler olur. Eğer ona sadece kızı yatağa atmak istediğinizi doğrudan söylerseniz, arkadaşını sizin gibi bir sapıkla tanıştırmak için iki kere düşünür. “Arkadaşınla buluşacağım ama söz veremem, önemsemiyorum, ilgilenmiyorum ama yine de onunla yatacağım ve bir daha aramayacağım. Bu dertleri başına almayı istiyor musun?”

SEÇENEK 3KABUL EDİN VE DESTANSI BİR FACİAYA YOL AÇIN.

Eğer sizi zorlamaya devam ederse, kabul edip, bunu insanlık tarihinin en kötü buluşması haline getirmekten başka çareniz yoktur. Uçkur düşkünü olun, arabasını çalın ve kendisini sizinle buluşması için onu ikna eden arkadaşından nefret etmesi için her şeyi yapın.

DANGALAKLIK ETMEYİN

Arkadaşınız sadece yardım etmek istiyordu. Uçkurunuzun ipini kaybedince, bunun acısını ondan çıkartmayın.

Erkeklerin, sadece erkeklerin yaptığı işleri yapmak için bir araya gelip, bir gece geçirmesi her zaman eğlencelidir: İçkinin dibine vurmak, garip bir şekilde pas vermeyen bir kadına asılmak ve gecenin yarısını gizlice eşlerine veya kız arkadaşlarına mesaj atmakla geçirmek. Erkek arkadaşlarla eğlenmek kafanızı rahatlatır. Maalesef, erkeklerden birisi cinsiyetler arasındaki farkı anlamaz. Şimdi onu pişman etmenin zamanı…
İsim: *

Mail: *

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)