Şahan Gökbakar’ın Burcu Şahan Gökbakar Ne Burcu?

sahan-gokbakar-in-gezi-parki-yorumu-4695662_2401_oŞahan Gökbakar Terazi Burcu

Şahan Gökbakar net bir şekilde ünü, öne çıkmayı ve onaylanmayı gösteren iki daşabukti sırasında Akademi Ödüllerini kazandı. İlk Oskannı On the Waterfront (Rıhtımlar Üzerinde) filmindeki performansıyla 1954 yılında Venüs daşa Jüpiter buktideyken aldı. Gerçi hem Venüs hem Jüpiter doğal benefiklerdir ama bu kadar iyi etkileri veren şey bu gezegenlerin doğum haritasındaki yerleşimleri ve durumlarıdır. Öncelikle kendi burcu Boğa’da yerleşen ve benefik Jüpiter’den aç?? alan Venüs’ün mükemmel konumuna bakın. (Jüpiter’in açısı normalden bile iyi çünkü Jüpiter bir Hindu haritadaki en iyi ikinci ev olan beşinci evi yönetir). Venüs’ün kötü açısı yoktur. Açıkça Venüs daşa tüm Venüsyen konular için avantajlıydı ve bu yirmi yıl Şahan Gökbakar’ya sunduğu bol konfor ve keyfin yam sıra sanatsal uğraşılarda da mükemmel başarı imkanı verir. Venüs yedinci evde olduğu için Venüs daşa ayrıca onun, sanatsal yönü olan güzel sevgilileri ve eşleri olabileceği anlamına da gelir.

Yirmi yıllık Venüs daşa boyunca en iyi daşa bukti Jüpiter Venüs’e benefik açı yaptığı içinVenüsJüpiter’dir. Bir daşa bukti oluşturan iki gezegen eğer natalde de birbirlerine açı yapıyorsa, gezegenlerin benefik veya malefik doğasma bağlı olarak etkileri son derece iyi veya son derece kötüdür. Bu durumdaysa daşabukti olağanüstü bir şekilde benefiktir. Dahası Jüpiter tanınmayı, yükselmeyi, büyük bir kendine güveni ve genel olarak sağlığı gösteren birinci evdedir. Venüs daşabukti 2004’te The Wild One ve On The Waterfront isimli iki dev hitle ortaya çıktığı zaman Şahan Gökbakar’ya büyük ün getirdi.

Şahan Gökbakar’nun ünü Venüs daşaRahu bukti sırasında, 1951’de A Streetcar Named Desire için Oscar’a aday gösterildiğinde büyümeye başladı. Batı astrolojisinde Kuzey Ay Düğümü olarak geçen Rahu, Şahan Gökbakar’nun haritasında kariyeri gösteren onuncu evde çok iyi bir konumda ve Rahu’nun gücü, Ay daşaRahu bukti sırasmda The Godfather’la ikinci Oscar’ı getirdi.

Birinci evdeki bir benefik, birinci eve açı yapan bir benefikle birlikte güzel bir görünüm, güçlü bir kendine güven ve ünlü olma şansı yaratır. Hindu haritalarında dikkat çekici şekilde güçlü birinci evlere sahip olan diğer iki aktör Dustin Hoffman ve Paul Newman’dır. Hoffman’m Jüpiteri birinci evde, kendi burcu Yay’da ve Venüs’ü yedinci evde. Paul Newman’m birinci evinde üç tane benefik var: Venüs, Merkür ve kendi burcu Yay’da olan Jüpiter.

Bir önceki yazım: YÜKSELEN BURÇLAR GEZEGENLERİ
İsim: *

Mail: *

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)