Rüyada diş görmek

DİŞ: Rüyada diş görmenizin türlü türlü yorumları vardır. Üst çenedeki üst dişler, ana. baba, amca ve dayı gibi kimselere nisbet edilir. 3u dişlerden sağdaki baba ve onun ailesi, soldaki de anne ve onun akrabalarıdır. On dişlerden dördünün arkasında bulunan sivri dişler, rüya sahibinin amcasının oğludur. Adı geçen bu sivri dişlerin arkasındaki göz dişleri ailesinin aynı evde oturan bireyleridir. Karısı ve diğer büyük leri anlamına gelir. &öz dişerinin arkasında bulunan dişlerde, dayılar ve onların oğullarıdır. Azı dişleri ise, dedeleri yahut kendileri ile övünen ve çok sevilen küçük erkek torunlardır.

Alt çenedeki dişler, annesi tarafından kadınlara, ikisi üst. ikisi alt çenede bulunan dişler ki. dört öndişleri rüyasında gören kimsenin babası neslinden olmayıp, kendi yönünden olan çocuklarıdır. Alt çenede bulunan ve seniyye adı verilen iki ön dişler, haladır. Eğer rüyayı görenin anası ve halası yoksa, o dişler onun iki kız kardeşidir. Yukarıda sözü geçen seniyyeler yani ön dört dişlerin arasında bulunan alt çenedeki sivri dişler rüya sahibinin eşinin babası veya büyük babasıdır. Cröz dişlerinin arkasındaki dişler, büyük ve saygıya değer kimsel erdir. Azı dişleri de ailesinde uzak olanlar ve büyük anneleri ve sevilen küçük kız torunlardır. Dişlerden birinin allandığınıgörmek, hastalığa alamettir.

Düşmesi ise. o diş kimi anlatıyor sa o kişinin ölümü ya da bir daha görülmeyecek şekilde kay bolması demektir. Dişi çıkarıp eline alarak ona bakması, rüyanın yorumunda kendisine bir yakınından o dişin bedeli kadar malın eline geçmesine işaret sayılır. Dişi gömmüşse, yorumda belirtilen en yakın birisini kaybeder. Diğer dişler de aynı şekilde yorumlanır. Bazı dişler çürüyüp belirsiz olsa, o dişin belirttiği kişiye kötülük gelir. On dişleri normalden uzun veya kısa görürse, onun baba ve amcası, dünya da en büyük güçlü insan olurlar. Ön dişleriyle birlikte bir kat da dişin çık tığını görmesi halinde, onun hayat arkadaşı birden fazla olur. Bazen diş yorumu, oğlu veya kardeşi de belirtir. Bütün dişleri sallanıyor görmesi, aile bireyleri arasında geçimsizlik ve kav ganın olacağına, ön dişlerin birlikte çürümesi, diğerlerine zarar vermiş ise eşinin ahlaksız olduğuna yorumlanır.

indir (1)
İsim: *

Mail: *

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)