Rüya Yorumları

Önemli Nokta: Rüyalarınızı anlatırken mutlaka gördüğünüz rüyanın mekanı , rüyanızı nasıl nasıl gördüğünüzü , rüyayı gören kişinin rüyasındaki hisleri ve uyandığı zaman da hissetikleri gibi unsurlar rüyanızı yorumlarken bizler için çok önemlidir. Bu yüzden editörlerimize rüyanızı doğru bir şekilde yorumlayabilmeleri için gördüğünüz rüyanın tüm detaylarını eksiksizce yazmanız gerekmektedir. Mesela rüyam da ‘’ Deniz ‘’ gördüm bu ne demek gibi rüyanızı bize iletirseniz sizin rüyanız editörlerimiz tarafından yorumlanamayacaktır.

Sayfa Takipçilerimiz sizlerden gelen yoğun istekler karşısında rüya yorumu isteyen takipçilerimiz için rüya yorumları sayfamızı aktif hale getirdik.

Rüya yorumlatmak isteyen takipçilerimiz gördüğünüz rüyayı sayfanın en alttaki yorum alanından bize yollayın gördüğünüz rüyanız sitemizin  editörleri tarafından size özel yorumlansınlar.

Yorumlatmak istediğiniz rüyalarınızı ‘’ Adınız ve Mail adresiniz gizlenerek  ‘’ aynı gün içerisinde bu sayfanın altında size özel olarak yorumlanmış bir şekilde yayımlanacaktır. Editörlerimiz rüya yorumunuz yayımlandığı takdirde sizlere mail ile bildireceklerdir.

NOT: Göndermiş olduğunuz rüyalarınız ve rüya yorumlarınız yayımlanırken kesinlikle adınız ve mail adresiniz gizlenerek yayımlanacaklardır. Rüyanız yorumlandıktan sonra editörlerimizi sizlere bilgi vereceklerdir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:

Soru: Sitenize gönderdiğim rüyamın yorumlandığını nasıl anlarım. ( En sık sorulardan bir tanesidir.)

Cevap: Yorumlanmak üzere göndermiş olduğunuz rüyanız bu sayfanın altında yayımlayarak yorumluyoruz. Rüyanız yorumlanınca göndermiş olduğunuz mail adresinize rüyanızın yorumlandığı sayfanın linkini ve rüya yorumunuz gönderilmektedir.

Soru: Göndermiş olduğum rüyamın yorumu  ne zaman yayımlanır?

Cevap: Yorumlanmak için göndermiş olduğunuz rüyalar ilk önce incelenerek sıraya alınıp ahlak kurallarına uyan rüyalar  dikkate alınarak  rüya yorumunuz  en kısa zamanda yayımlanacaktır. Ayrıca bu hizmetimiz ücretsiz olduğu içinde site editörlerimize hergün yüzlerce rüya yorumları gelmektedir. Bizlerde en kısa zaman içerisinde yorumlamaya çalışıyoruz.

Soru: Rüyam hala yorumlanmadı. Neden????

Cevap:Rüyanız ahlak kurallarına uyum sağlamadığı için maalesef yayımlayamıyoruz.

l

 

 

 

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ 1. derya şen dedi ki:

  merhaba.Rüyamda bir güvercinin ağzında parmak kalınlığında rulo kağıt paralar var.Ben çekiyorum almak için.Çektikçe boğazına gidiyor.Annem bırak diyor.Güvercinin boğazından aşağı gidiyor.Güvercin ölüyor.toprak var gömülcek.Kediler geliyor ben onlar yer görmeyim deyip gidiyorum.(Bu arada annem yaşamıyor.)

 2. murat dedi ki:

  rüyamda sevdiğim kızla beraber balayını mekkeye gittik ne olmalı sence bu rüyada

 3. sedaqet dedi ki:

  ben bügün rüyamda yümüta satdığımı gördüm birdə cüceler ve tavuklar nne anlamı taşıyor

 4. sedaqet dedi ki:

  Bugün rüyamda komşumuz gile gitiyimi gördüm ve benim aneannemde köyden 60 tane yumurta göndermişdi ve annemde götür bunu git aynur gile onu ver onlara bende sebetin içinde olan yumurtaları verdimve sonra orada küçük-küçük çikçikler gördüm onları besledi ovşadım sonra tavuk horoz gördüm birazda onlara bakdım sonra aynu halayla sohbet etdik sonrada orda uyandım

 5. Alexandra dedi ki:

  Rüyamda evleniyordum. Ve evlendiyim kişi gercek hayatda bir aktör. Amma rüyamda öyle değildi. Onunla sevişiyorduk filan. Sonra beni aldatdığın öğrendim ve ayrıldım. Mezun olduğum okulda ailemle birlikte oturup yemek yediğim zaman beni aradı. Ben de ona beni aldatdığı icin boşandığımı ve birdaha beni rahatsız etmemesin istedim. (Kendim bekarım ve evlilik düşünmüyorum) sonra anneme numaramı değişelim diye söyledim

 6. Pinar dedi ki:

  Rüyamda yürüyorum birden bı kaynana ve gelin konuşuyorlar baktım diyoki horoz dut ağacından düşmüş olmuş bende bakıyorum diyorum ki bu ağacın kıvrımları yok dalları düz ondan düşmüş 🙄


İsim: *

Mail: *

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)