Ruh Vampirleri

Ruh vampirleri için herkes karşılaştırmadır. Hayatındaki her şeyin iyileşmesi için, size ait olanların aptal ya da sönük görünmesi gerekir. Eğer kendi hayatının sizinkinden daha iyi olduğuna ikna ederse, böyle olması gerektiğini mantığıyla açıklarlar.

Ruh vampirleriyle mücadele ederkenki bu sık olur bir kere soğuk kanlılığınızı kaybederek gücünüzün elinizden gitmesine izin verirseniz, o asla geri gelmez. Bu enerji artık ona bağlıdır ve onun hafızasında kesinlikle yaşayacaktır. Size saygısı kalmayan insanlar sizi sık sık sinirlendirirler. Size saygısını kaybetmiştir çünkü basitçe siz kendinizi kontrol edememişsinizdir, hatta o sizi kasti olarak kışkırtmış olabilir. Ruh vampiri örneğindeki bilgilerle kendinizi teselli edin, başlangıçta neredeyse size hiç saygı duymuyordu.

Öyleyse orada ışıklar, kamera ve drama vardır. Hakkında konuştuğum insanlardan bir ya da ikisini tanıyorsanız şanslısınız. Gördüğümüz ve bildiğimiz herkes dramın yıldızlarıdır. Onlar ruh vampirinin kardeşleridir. Yöntemleri farklı olsa da etkileri aynıdır. Onların hayatlarında hiçbir şey uzun süre iyi gitmeyecekmiş gibi görünür. Her gün yeni bir “arkası yarın” aksiyonu ortaya çıkar; onlar daima birinin ya da bir şeylerin saldırısı altındadırlar. Bir drama yıldızının bir günü böyle geçer.

Drama yıldızı sık sık fantezilerin gerçeğe dönüştüğü hasta bir dünyada yaşar. Ona uymayan herhangi bir söz, hatta basit bir anlaşmazlığa düştüğü insanı elde etmeyi düşünür. Her zaman kalbi kırık ve hastadır. Onu kimse sevmez (en azından o öyle düşünür). Şifreli yorumlar yapmaya ve intihara dair sözler söylemeye meyillidirler.
Vampire02.jpg
İsim: *

Mail: *

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)