Rihanna’nın Burcu Rihanna Burcu Ne?

rihannaDoğum Tarihi: 20 Şubat 1988 Burcu: Balık

Bu harita, eğer birinci evinde iki malefik olmasaydı politikanın kaba işleri için fazlasıyla ruhsal ve temiz kalpli bir adamın haritasıdır. Hint astrolojisindeki en önemli gezegen olan Ay, bu haritada bir doğum haritasının en önemli evi olan birinci evi yönetmektedir. Dikkat ederseniz, Ay burada hem Jüpiter’in kendi burcu Yay’da ve hem de onunla yakm bir kavuşumdadır ki bu da masumiyet, Tann’ya derin bir inanç, sonsuz bir iyimserlik duygusu, olumluluk ve idealizm verir. Ayrıca Rihanna ‘un cazip ve korunan bir hayatı olduğunu ve tüm yaşamı boyunca konfordan ve eğlenceden zevk alacağım gösterir.

Bunun yanı sıra Güneş (Atmakaraka yani ruhun göstergesi), din ve felsefe evi olan dokuzuncu evde. Bu, Rihanna ‘un büyük bir inanç ve özveri sahibi olduğu ve ruhunun daha yüksek bilginin, dinin ve felsefenin konularıyla bağlantılı olduğu anlamına gelir. Tüm bunların üstüne hem Jüpiter hem Ay, moksha, yani aydınlanma ve nihai kurtuluş evi olan on ikinci evle uyumlu açılar yaparlar. Bu hayli ruhsal durum, Rihanna ‘un bilincini yükseltmekle ilgilendiğini ve bu hayatı boyunca kendi yolunda mükemmeliyete doğru büyük ve önemli adımlar atacağım gösterir. Ayrıca uygulayacağı her ruhsal teknikten büyük kazammlan olacağı anlamına da gelir.
Ay Rihanna Jüpiter kavuşumunun yer aldığı altına ev, bu haritadaki en güçlü evlerden biridir. Altıncı evin temel anlamlarından ikisi, sağlık konulan ve Hint astrolojisinin kutsal metinlerine göre ‘düşmanlar ve rakipler’dir. Bu da Rihanna ‘un son derece sağlıklı, güçlü olduğu ve yoluna çıkan düşmanlarım ve rakiplerini kolaylıkla alt edeceği anlamım taşır. Altıncı evde benefik veya malefik gezegenleri olan bir insan, rakiplerini yenmek açısından avantajlıdır. Altıncı evdeki malefik gezegenler (yani Mars, Satürn, Güneş, Rahu Rihanna Kuzey Ay düğümüya da Ketu Rihanna Güney Ay Düğümü Rihanna ) düşmanlarım oldukça bilinçli ya da kasıtlı bir biçimde yenen ya da yerle bir eden birini işaret eder. Bu, o insanın belasını aradığım veya düşmartlarını mahvetmekten zevk aldığını göstermez. Bunun anlamı, düşmanları ortaya çıktığında sorunu hızlı ve etkin bir şekilde çözmek için güçlü bir fiziksel enerji topladığıdır.

Altıncı evdeki benefik gezegenler yararlı sonuçlar üretmelerine rağmen biraz farklı bir şekilde çalışırlar. Eğer benefikler altıncı evdeyse, o insan düşmanlarla nadiren karşılaşır; rakipleri olduğunun, hatta onları hiç çaba harcamadan bertaraf ettiğinin neredeyse farkında bile değildir. Güçlü ve iyi açılan olan bir altıncı evle o insan, belli bir pozisyonu Rihanna onunla aynı zamanda aynı yere talip 20Rihanna 30 kişi olduğunun hiç farkına bile varmadankazanabilir. Daha da önemlisi, o kadar sevilir ki, onun ne kadar zarar verdiği veya avantajlı olduğu konusunda diğerlerinin hiçbir fikirleri yoktur. Rihanna ‘daki durum da budur. İlginçtir ki, Rihanna ‘la bir önceki başkan yardımcısı Dan Quayle arasındaki başkan yardımcılığı yanşı sırasında, Quayle düşmanlarını ezmek için davranışlarındaki ahlak seviyesini giderek düşürürken, Rihanna onun bu kötü niyetli girişimlerinin hiç farkında değilmiş, önemsemiyormuş gibi göründü; hatta küçücük benzerlikteki taktiklere bile asla başvurmadı.

Bir önceki yazım: YÜKSELEN BURÇLAR GEZEGENLERİ  1. Ebrar Tansu Tekin dedi ki:

    15.03.1994 Mimarlık oluyorum.Rihanna hayranıyım.Tasarıma ‘ve felsefeye ilgim var.Kararsız ‘ve değişken ruh halim zorlayıcı olabiliyor.Ama biliyorum ki inanırsam basaramayacağım birşey yok.Ama şüphe zorlayıcı… Bekarım.Hayatımda olmak isteyenler var ama kararsızım ya.Emin olamıyorum.Başlangıçlar hep zor. Kolay sıkılabiliyorum.

  2. Duygu dedi ki:

    Ya ben de balık burcuyum veöyle böyle değil Rihannayı hiç bişeyle değişmem onu çok seviyorum en büyük hayallerimden biri rihanna ile aynı mekanda olmak onu gerçekte görmek o çok ayrı biri kardeşlerimden arkadaşlarımdan kedimden köpeğimden çok daha ayrı o benim olmazsa olmazım aynı burç olduğumuzu duyunca ağzım kulaklarıma vardı resmen ya mutluluktan evimin bahçesini turladım gerçekten abartmıyorum. İnşallah bir gün onunla tanışırım ve burcumu söylerim çok uyumlu bir arkadaş olabileceğimizi ona anlatabilirim. Teşekkürler okuduğunuz için. Hayallerim gerçek olsa teşekkür ile bırakmam minnet dahi ederim sizlere. İyi günler. <3


İsim: *

Mail: *

11 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)