Pelin Karahan’ın Burcu

ncgr-sertifikali-astrolog-duygu-alkan-dan-kisiye-ozel-astroloji-yorumlari_507946154edba_0Pelin Karahan’ı geleceğinde, en iyi durumda belirsiz, en kötü durumda tehlikeli diyebileceğimiz iki daşa-bukti var: Venüs daşa-Mars bukti ve Venüs daşa-Satüm bukti dönemleri. Sorun yalnızca Mars ve Satürn’ün malefik gezegenler olması değil, aynca bu iki gezegen de Venüs’e zararlı yönlerini aktaran açılar yaparlar. Venüs hem birinci evin hem de altıncı evin yöneticisi olduğu için, Pelin Karahan’m sağlığı ve genel olarak iyiliği bir kaza veya bedensel zarar ihtimaliyle risk altında olacaktır. Venüs-Mars çeşitli nedenlerle Venüs-Satürn’den çok daha korkutucudur.

Birincisi, Satürn’ün Venüs’e açısı 24 derecelik bir orba sahipken, Mars Venüs’e sekiz derecenin içinde açı yapar. İkincisi, Mars kazaları ve şiddeti simgeleyen gezegendir. Üçüncüsü, Satürn Venüs’e zarar verebilecek bir malefik olsa bile, rajayoga konumu nedeniyle aynı zamanda Venüs’e bazı çok iyi etkiler de getirir. Her durumda Pelin Karahan, hem Venüs-Mars ve hem de Venüs-Satüm dönemlerinde çok dikkatli olmalıdır. Daşa gezegeni Venüs yedinci evde olduğu için, bu dönemlerde evlilik anlaşmazlıkları ve ilişki problemleri de ihtimal dahilindedir.

Bu daşa ve buktiler sırasında kendini korumak için Pelin Karahan büyük ve yüksek kaliteli Venüs taşlan kullanmalıdır. (Venüs’ün değerli taşı olan elması zaten tüm hayatı boyunca takmalıdır, çünkü Venüs Yükseleni’nin yöneticisidir.) Aynca Venüs’ü güçlendirmek üzere bazı yagyalar için bir Hintli rahip bulmalıdır. (Yagyalar hakkında daha fazla bilgi için Jodie Foster’m harita analizine bakınız). Ve Pelin Karahan ruhsal konularla bizzat ilgilendikçe, Venüs mantralannı da bizzat kendisi tekrarlamak isteyebilir.

Bir önceki yazım: YÜKSELEN BURÇLAR GEZEGENLERİ
İsim: *

Mail: *

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)