Para Yönünden Şanslı Burçlar

icerik2.EV

Jüpiter’in 2.evden geçişi

Bu ev parayla, özellikle kendi kazandığımız parayla ilgilidir. Aynı zamanda değer verdiğimiz şeylerle de ilgilidir ama kitap boyunca görmüş olduğunuz gibi bu ev kendi paramız ve finansal durumumuz ile ilgili olan en önemli evdir. Jüpiter bu evden geçerken hayatınızın bu alanında genellikle genişleme ve kazanç olacağına inanabilirsiniz. Jüpiter bu evdeyken size daha fazla gelir elde etme ve işlerinizi genişletme fırsatı verir. Bu dönemde maddi olanaklarınızı iki katma çıkarmanızı sağlayacak riskler alabilirsiniz. Jüpiter’in 2.evde hangi burçta olduğu önemlidir çünkü bazı burçlarda, özellikle Yengeç ve Balık burcunda daha güçlüdür. 2.evde Yengeç burcunun olabilmesi için yükseleninizin İkizler burcu olması gerekir. Yükseleni Kova olan birinin 2.evinde Balık burcu vardır. Yükselende yer alan bu iki burç Jüpiter Yengeç ya da Balık burcunda olduğunda en iyi sonuçları verir. Yükselenin Yay burcu olduğu durumda 2.evde Oğlak burcu bulunur, Jüpiter Oğlak burcunda daha zayıftır çünkü bu burçta güçsüz konumdadır. Jüpiter’in 2.evde Oğlak burcunda olması ev yüzünden finansal olarak bazı iyi sonuçlar verebilir ama burç yüzünden bunlar sınırlı olacaktır.

Satürn’ün 2.evden geçişi

Satürn’ün 2.evden geçmesi aslında sizin olan parayı almanız konusunda bazı gecikmelere ve sıkıntılara yol açacaktır. Satürn 2.evden geçerken birçok kez para getirir ama bu para sizi belli şeyleri yapma konusunda sınırlayacak bir şekilde gelecektir. Aşırıya kaçmak için iyi bir zaman değildir çünkü sonra pişmanlıklar duyabilirsiniz. Paranızı dikkatli harcamanız ve daha fazlasını kazanmak için daha çok çalışmanız gereken bir dönemdir, çünkü Satürn bu evden geçişini tamamladıktan sonra dilediğiniz her şeyi yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Bazen Satürn burada miras anlamına da gelebilir ama yine kurallar ve sınırlamalar söz konusudur.

Rahu ve Ketu’nun 2. ve 8.evlerden geçişi

Rahu ve Ketu’nun 2. ve 8.evlerden geçmesi tamamen para ile ilişkilidir. Bu geçiş kazanç ya da kayıpla sonuçlanabilir. Bu da parayı nasıl kazandığınızla ilgilidir. Finansal durumunuz yanında miras yoluyla ya da evlilik veya boşanma ile elde edilen parayı da dikkate almalısınız. Para ile ilgili meseleniz her neyse ay düğümlerinin bu evlerden geçişi karmaşaya neden olacaktır. Uç noktaların ortaya çıkmasına neden olur, bu yüzden eğer hayatmızda bir genişleme dönemindeyseniz tam tersi yönde şiddetli bir kayma söz konusu olacaktır. Eğer para problemleri yaşıyorsanız beklenmedik bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde para ile ilgili olarak beklenmedik şeyler yaşamayı bekleyin. Bu dönemde risk almak çok akıllıca bir hareket olmayacaktır.

3.Ev

Jüpiter’in 3.evden geçişi

Jüpiter 3.evdeyken fikirleriniz ve planlarınızla insanlara ulaşma yeteneğinizi büyütecektir. Öğrenmek ve iletişim becerilerinizi artırmak için harika bir yerdesiniz. Hem iş, hem keyif için yolculuk etme zamanıdır ama en önemlisi anlayışınızı ya da uzmanlığınızı geliştirecek yeni, heyecan verici bilgiler öğreneceksiniz. Yaratıcılık doruk noktasındadır ve ilginç insanlarla kurulan yeni ilişkiler size yeni kapılar açar. Merakınız daha önce hayal bile edemediğiniz alanlar ile ilgili vizyon sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bilgiyi geliştirme, eğitimlere katılma, gözlemleyerek başkalarından öğrenme zamanıdır. Kısa yolculuklara çıkmak işinize katkı yapar.

Reklam ve promosyon faaliyetleri mesajınızın ya da bilginin hızla yayılmasını sağlayacaktır. Televizyon, internet ve benzeri kitle iletişim araçlarından gelebilecek fırsatlara açık olun.

Satürn’ün 3.evden geçişi

Satürn 3.evdeyken size olanaksız olduğunu düşündüğünüz en zor derslere sebatla katlanmanızı sağlayan disiplin duygusunu verir. Bulunduğunuz konum sizi boğuyormuş gibi hissedebilirsiniz; bu yüzden kendinizi geliştirmek için yeni şeyler öğrenerek kendinize yeni fırsatlar yaratın. Yolculuklar kısıtlıdır çünkü bulunduğunuz yer ve mevkide yapılması gereken şeyler vardır. Satürn burada disiplin, sebat ve kararlılık verir. Çabalamayı bırakmayacağınız için, daha çok çalışmanız bile gerekse hedeflerinize ulaşırsınız.

Rahu ve Ketu’nun 3. ve 9.evlerden geçişi

Rahu ve Ketu 3. ve 9.evlerde hava ya da karayoluyla daha fazla yolculuk anlamına gelir. Aklınızın merakını gidermek için yeni yerler görme fırsatlarına sahip olacaksınız. İletişim becerilerinizi geliştirmek için iyi bir zaman çünkü bunun insanlarla bağlantı kurmak için ne kadar önemli bir şey olduğunu öğreniyorsunuz. Daha fazla bağlantı kurmak gelecekte işinizi büyüten bir şey olacaktır. Sıra dışı konular size ilham verir ve zihninizi açar. Tutumunuzda ve yeni tanıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde belirgin bir değişiklik söz konusudur. Daha yüksek bilgiye yönelik arayışınız insanlara duyduğunuz ilgiyi devam ettirir ve bu da hayatmızm akışını değiştirecektir. Bu dönemde daha fazla iş anlaşması yapıyor olacaksınız. İş fırsatları internet, televizyon ya da radyo gibi kitle iletişim araçlarından gelecek. Yeni fırsatlara ve yeni rüyalara açık olun.
İsim: *

Mail: *

14 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)