Örnek bir tarot falı açılımı

AdsızArkana Majör O VII kullanarak genç bir kadının Tarot açılımı.

KESME

1. Asaların Kraliçesi bize geçmişinde onun kişiliğinin pozitif yönlerini kullanarak yaşamla mücadele ettiğini söyler. Cesareti ve dostça davranışı ona, amaçlarını gerçekleştirmesinde yardım etmektedirdürüstlüğü onun faaliyetine etki etmektedir. Bu kadın, onun liderliğini yaptığı, insanlarla ilgili bir işte çalışıyor olabilir.

2. Günümüzde ise, o bir ihtimal iş hayatını (Asalar) ve mali durumunu (Tılsımlar) yeniden gözden geçirme sürecini yaşamaktadır. O başarıyı elde etmiş görünür, fakat şimdiki koşullan bazen “bazı şeylerin kaçtığı veya eksik olduğu” düşüncesindedir.

3. Onun geleceği için Büyücü, muradına ermek için gerçekleştireceği belirli bir planın veya amacın olacağına delalet eder. Bunun hırslı, tutkun bir genç erkek olması da mümkündür. Büyücü, gelecekte onun yeni yönünü etkileyebilir veya ona yardım edebilir.

TAROT AÇILIMI

1. Kupaların Dörtlüsü günümüze işaret eder ve o, yaşamını yeniden düşünmek ve tasarlamak için zamanını fazlasıyla harcamaktadır. O, duygusal meseleler konusunda çoğu katılımcıdan kendini çekmektedir.

2. O, açıkça bir engel kartıdır. Bu kadın, kendini kısıtlayıcı insanlar ve durumlardan etkilendiği kadar kendisinin kanşık ve kararsız duygulan ile de kısıtlanır. O, şimdiki durumu ve bağlantılan ile kendini hapsedilmiş hissedebilir.

3. Geçmişte duygusal ve sinirli olan bu kadın, aşkta, annelik ve annelik etmede bazı problemler yaşamış olabilir. O, onun yıkıcı durgunluğu ile engel olunan yaratıcılığa izin vermektedir. O, kendisinin dengesiz duygusal yaşamının tekrarlanmasından kendini mağdur olmuş hissedebilir.

4. Baş Rahip, onun yakın geleceği için belirleyici bir karttır ki o, sorusunda iş hayatı hakkında beklediği şeye itaat etmektedir. Belki de o bir şeyler öğretiyordur veya bir eğitim almaktadır.

5. Ters Aşıklar onun geleceği hakkında bize bilgi verir ki, o yanlış bir seçim yapmayı veya gelecekle ilgili bir karan düşünmektedir. Burada duygusal, zihinsel dengesizlik ve zayıf psikolojik rahatsızlık olması mümkündür (onun geçmişini hatırlayın, geçmişinde İmparator terstir). O, ilişkilerinde ve bağlantılarında bazı güçlüklerle karşılaşabilir. Bu etkileşimin, 2 Nolu karttaki Sekiz Kılıç tarafından önerildiğinden şimdi meydana geldiğine dikkat edin.

6. Asaların Sekizlisi, onun yakın geleceğinde, çok yakın zamanda yeni iş hayatındaki amaçlarına yönelik bazı kapıların açıldığına işaret eder. Aynca o şimdiki iş yaşamında başanyı elde edebilir, özellikle de erişilebilir bir yatırımın sonucunu elde edebilir. Ona iş hayatı ile ilgili konularda hızlı bir hareketlenmeyi ümit etmeyi öğütleyin. Bunun, gelecek için kesilen kartla, yani Büyücüye nasıl karşılık geldiğine dikkat edin, aynca seyahat de edebilir.

7. Ters İmparator kartı, onun şimdiki davranışının duygusal, mantıksız ve olgunlaşmamış olabileceğine işaret eder. O iş hayatı ile ilgili tamamlanmayacak hayaller kuruyor olabilir. Ona, mantıklı ve makul düşünmeye başlamasını öğütleyin. Kesimde Büyücü ve Asaların Sekizine işaret ederek çok yakında onun, liderliğini kullanmak için, düzenli olarak yaşamak için ve yönetim hünerlerini tanımlamak için çağnlabileceğini söyleyin. Mantıksız ve makul olmayan bir erkek onun düşüncelerini etkiliyor olabilir.

8. Onun çevresindekiler, onu bir Savaş Arabası kozu gibi görürler ki, O büyük bir disiplin ve iradeye sahip olup ruhunun yönünü takip eden bir kişidir. Onlar, onu başanlı, özellikle özel ve iş hayatında dengeli bir kişi olarak kabul ederler. Onlar, o kadını geçmişte aktif olarak ilgilendiği, duygusal, kendini harap edici savaşı kazandıktan sonra görürler.

9. O, ilerlemesine devam edebilsin diye, masumluğu için önemli ve belirli bir yön ümit ediyor.

10. Deli kartı, onun gelecekteki iş yaşamı koşullarında gelişebilen büyük bir frrsat veya potansiyele delalet eder. O, kararsızlığından kurtulacak ve bu yeni fırsatı düşünmeden kabul edecektir. Ona kalbinin sesini ve ruhunun isteklerini dinleyerek hareket etmesini tavsiye edin. Olası Sonuç dizilişinde, Ters Aşıklar tarafından önerildiği gibi, bu yeni şahsının devam etmesi için, diğer kişilerin onun seçimini etkilemeye çalışabileceği konusunda uyann. Ona yeni iş yaşamındaki amacının, onun hayal ettiğin den daha engin ve elverişliği olabileceğini öğütleyin. Tedbirli ve maksatlı, uzun vadeli amaçlar, onun karar verme aşamasında olabilir.
İsim: *

Mail: *

14 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)