Oğlak Burcu Fal Bak

akrep-burcu_9311
Transit Neptün natal Jüpiter’e karşıt ya da kare açı yaptığında, hatalı hükümlerden dolayı kişinin rahatı bozulur. Duygusaldır ve hislerinden aşırı etkilenir. Aşın idealist, saf ve kolay kandınlabilirdir. Sağduyuyu, tedbiri ihmal eder ve tantanalı projelere çekilebilir. Mükemmelliği arar, ama denge ve ölçüden yoksundur. Kullanılmak için kolay lokmadır. Mali konular olumlu değildir ve kişi özellikle gerçek olmayacak kadar iyi görünen yatınmlan ve spekülasyonları görmezden gelmelidir. Kendini şanslı hisseder ve kumar oy-namak ister, ancak şu anda kazanma şansı çok düşüktür.

Kişi görmek istediğini görür ve şimdi doğal dürtülerini engellemediği taktirde, hayal kırıklığı ve aldanma yaşar. Muazzam dini dürtüleri vardır. Dini, felsefi ya da ruhsal aktiviteleri izleyebilir. Yine de sahtekâr gurulara, dolandırıcı spiritüalistlere ve çapraşık ya da ahlaksız dini otoritelere karşı dikkatli olmalıdır. Bunlar konusunda sağduyusu çok zayıfta.

Kişi müsrif olabilir ve zevklere aşın dalabilir. Bu transit bitene kadar mantıklı ve gerçekçi kalmaya çalışmalıdır. Gerçeği gerçek olmayandan ayırmakta zorlandığından, rehberlik almadan büyük kararlar vermemelidir. Özellikle kolay para kazanma şansına hiç düşünmeden atlayabileceği iş konularında savunmasızdır. Şansızlıkla dolu hikayelerin içine düşer ve başkalarının onun saflığından ve iyüiğinden yararlanılabileceğinden hiç şüphelenmez.

Kişinin üniversitelerle ve üniversite profesörleriyle sorunlan olabilir. Maddi yardım veya burs almak için gecikmeler veya engeller yaşayabilir. Bankalarla veya ödünç para verenlerle anlaşmalan olumlu değildir. Hüekâr avukatlarla sorunlar yaşayabüir. Bu transitten geçen bazıları dünyadan kaçmak için güçlü bir arzu duyar. Kişi aydınlanma amacıyla derin meditasyonla veya diğer ruhsal uygulamalarla uğraşabilir. Garip, öngörülemez zorluklar veya tuhaf deneyimler yaşayacağı uzun mesafeli seyahatlerde dikkatli olmalıdır. Ya da bu transit geçene kadar uzun seyahatlerini iptal etmelidir.

Kişi şimdi sezgiseldir, ancak tuhaf ya da gizemli rüya ve vizyonlar da görebilir. Sağlık açısmdan zayıf olan karaciğer, alerjilere ve bununla ilgili diğer hastalıklara yol açabüir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)