OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN

Aşk ve İlişkiler

Mars’ın aşk evinizdeki ziyareti romantik ilişkilerden ziyade işin fiziksel boyutuna çok daha önem vermenize sebep olabilir. Partnerinize aşırı tutkulu bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Duygularınız her zamankinden çok daha ateşli olabilir. İstekleriniz gerçekleşmez ise agresif hareketlerde bulunabilirsiniz. Bu evre partnerinize karşı biraz duyarlı olmanızda fayda var. 8 Nisan itibariyle şans gezegeni Jüpiter ileri hareketine başlıyor olacak. Bu evre partnerinizle keyifli seyahatlere çıkabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

4 Nisan tarihinde Terazi burcunda kariyer evinizde meydana gelecek olan Ay tutulması, işiniz ve toplumsal statünüzle ilgili beklentilerinizin değişime uğramasına sebep olabilir. Bu tutulma ile birlikte kendinizi çok daha özgürce^ifade etmek isteyebilirsiniz. Yaşamınızda değişimler meydana gelebilir. 17 Nisan tarihinde burcunuzda hareket eden Pluto’nun retro hareketi, yaşamınızdaki her sorunu masaya yatıracağınızı göstermektedir. Kendinize çok fazla yüklenebilirsiniz.

Sağlık

Nisan ayı içinde böbrek ve mesane ile ilgili organlarınızı koruma altına almalısınız. Ayrıca 17 Nisan itibariyle burcunuzda geri hareket edecek olan Pluto, sağlık sorunu ile karşılaşmanıza sebep olabilir.

Nisan Ayı Olumlaması

“Arzu ettiklerim en güzel şekilde gerçekleşiyor buna yürekten inanıyorum.”

Nisan Ayı Esması “El Vacid”

“El Vacid” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 14 adettir. Bir üst ebced değeri 196’dır. Dilerseniz günlük 196 adet okuyabilirsiniz. Erkeklerin “El Vacid”, kadınlarınsa “Ya Vacid” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinden elinizden gidenleri geri alabileceğiniz gibi, istediklerinizin oluşumunu da tezahür ettirebilirsiniz.

oglak-burcu-aylik-yorumu-aralik-2015_9018883-25370_1800x945.jpg

Bir önceki yazım: OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 MART  1. kamila dedi ki:

    aslanburcu 8 agustos 1967dogumluyum


İsim: *

Mail: *

18 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)