OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 MAYIS

Aşk ve İlişkiler

8 Mayıs – 6 Haziran arası Venüs’ün Yengeç burcundaki hareketi, sizin 7. evinizi şenlendiriyor olacak. Bu evre partnerinizle birlikte keyifli paylaşımlar içinde olacaksınız. Her anınızı birlikte geçirmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye gösterdiğiniz değer, ilişkinizin boyutunu güçlendirecektir. 19 Mayıs itibariyle iletişim evinizdeki Merkür geri hareketi, yanlış anlaşılmalara açık olduğunuzu belirtmekte. Mayıs ayı içerisinde, elektronik aletlerinizin bozulmaması adına önleminizi almanızda fayda var. Günlük rutin işlerinizle ilgili beklentilerinizde gecikmeler olabilir.

İş, Kariyer ve Para

Merkür retro hareketi iş ve çalışma evinizi etkiliyor olacaktır. Mevcut bilgisayardaki not aldığınız önemli iş ve evraklarınızı bu evre yedeklemeniz de fayda var. Elektronik cihazlarınızla ilgili sıkıntılar oluşabilir. İş arkadaşlarınızla olanviletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Bu dönem, yanlış anlaşılmalardan doğan kırgınlıklar meydana gelebilir. Yeni iş girişimleriniz açısından pek uygun bir dönem değildir. Merkür’ün ileri hareketini beklemeniz gerekmektedir..

Sağlık

4 Mayıs tarihinde, özellikle kilo sorunu yaşayan Oğlak burçları diyet programına başlayabilirler. Boyun ve omurilik sorunu yaşayan Oğlak burçları mutlaka doktor kontrolüne gitmelidir.

Mayıs Ayı Olumlaması

“Kendimi sonsuz sevgiye açıyorum.”

Mayıs Ayı Esması “El Vedud”

“El Vedud” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 20 adettir. Bir üst ebcedi olarak 400 adet de okuyabilirsiniz. Erkeklerin “El Vedud”, kadınlarınsa “Ya Vedud” şeklinde okumalarım öneriyorum. Bu esma sayesinde bu ayınızı aşk ve sevgi dolu geçireceksiniz.

oglak-burcu-2.jpg

Bir önceki yazım: OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 MART  1. İlknur dedi ki:

    29 aralık 1973 saat 05de doğmuşum adım ilknur evli hemşire yim 2 çocuğum var biri 16 biri 9 yaşında

    • İlknur dedi ki:

      Oglum ve kızım başarılı olucak mi ben 29 aralık 1973 de doğdum 16 ve 9 yaşında iki çocuğum var evliyim


İsim: *

Mail: *

20 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)