OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 MART

Aşk ve İlişkiler

5 Mart itibariyle Başak burcunda meydana gelecek olan Dolunay, partnerinizle birlikte çıkacağınız keyifli seyahatlerinde beraberinde getiriyor olacak. Venüs’ün 4.evinizdeki konumu, eviniz ve yuvanızın çok daha önem kazandığı bir evreye uyandığınızı ortaya koymaktadır. Ailenizle keyifli zamanlar geçireceksiniz. 20 Mart tarihinde Balık burcunda meydana gelecek olan Güneş Tutulması, 3. evinizi etkiliyor olacak. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde bir takım değişiklikler meydana gelebilir. Kardeşlerinizle yeni bir sayfa açabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

5 Mart tarihinde meydana gelecek olan Dolunay hukuki konular ile ilgili etkili olacaktır. Bu evre beklediğiniz bir dava sonuçlanabilir. 20 Mart tarihinde meydana gelecek olan Güneş tutulması, kısa süreli ve yoğun bir iş seyahatini gündeme getirebilir. Özellikle, rutin günlük işlerinizle ilgili kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Güneş tutulması ile birlikte, iş hayatınız adına olması gereken kadersel çark dönmeye başlayacaktır. Kişisel bağlantılarınız artacak ve size destek verecek kişiler ile iletişime geçeceksiniz.

Sağlık

Mart ayı içinde kilo almaya elverişli olabilirsiniz. Bedeninizi şifa-landırmak için uygulayacağınız bir bitkisel kür, toksin atmanızı sağlayacaktır.

Mart Ayı Olumlaması

“ Kendimi yaşamın mucizelerine sevgiyle açıyorum”

Mart Ayı Esması “En Nafi”

“En Nafi” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 201 adettir. Erkeklerin “En Nafi ”, kadınlarınsa “Ya Nafi” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde bu ay gönlünüzün arzuları gerçekleşmeye başlayacak. Tutulmaların etkisini olumlu olarak yaşayabilirsiniz.

oglak-burcu.jpg

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN  1. zeyra dedi ki:

    b ben zeyra oglak 1 17 1968 dohumluyum


İsim: *

Mail: *

20 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)