Oğlak Burcu Aylık Falı

horoskopBurclar
Transit Uranüs natal Pluto’yla kan ya da karşıt açı yaptığında, kişi ani, kontrol edilemez parçalanmalardan ve değişimlerden geçer. Hayatının eski, işe yaramaz nitelikleri için bitiş zamanı gelmiştir. Ne yazık ki alt üst edici, çalkantılı, karışık ve gürültülü bir süreç olacaktır, çünkü kişi evrimsel değişimlere güçlü bir şekilde direnebilir. En kötü olası tepkisi aşın istekli, vorucu ve kon trolcü olmasıdır.

Bu transit boyunca teslimiyet ve tevazu hayatı daha kolaylaştınr. Aksi takdirde kişi büyük ölçüde stres, gerilim ve olası sağlık sorunlan yaşayacaktır. Her halükârda, kişi ne kadar sıkı çabalarsa çabalasın, doğanın güçlerine galip gelemez ve Uranüs ile Pluto iş başındayken yoluna devam edemez, öğreneceği dersler vardır ve havalı önemli bir yeniden yapılanmadan geçmelidir. Zor ya da yorucu ko-şullar artar ve hoşlansa da hoşlanmasa da onlarla uygun şekilde uğraşmalıdır.

Birle dört aylık transitte (dokuz ayda üç kez olabilir), kişinin mistik ve ruhsal doğası uvanabilir. Psişik deneyimleri olabilir ve kendinde yaratıcı ve iyileştirici bir güç hissedebilir. Kişi ruhsal öğretmenleri ve eğitmenleriyle, istekliliğinden ve asiliğinden kaynaklanan anlaşmazlıklar ya da uyuşmazlıklar yaşasa da, bu dönemde ruhsal olarak büyüyebilir.

Yoğun arzulan, duygusal bağımlılıklar), manipülatif davramşları ve bilinçsiz güdüleriyle vüzleşir. Tüm ruhsal kaynaklarını kullanarak çalışır, psikolojik sağlığım ve duygusal dengesini geliştirir.

Zorlayıcı tavrının ve baskın olma eğiliminin tarlanda olmalıdır, özellikle şimdi zarar getirecek inatçılığına karşı uyanık olmalıdır. Uzun süreli önemli değişiklikler olurken kendini çok savunmasız ve hassas hissetse de, arkadaşlarının ve sevdiklerinin tavsiyelerine açık kalacak kadar akıllıdır. Terapi, kişisel gelişim çalışması ve ruhsal tekniklerle uğraşmak için harika bir zamandır.

Kişi hiç olmadığı kadar hızlı, uzun süreli ve derin ilerleme kaydedecek kapasitedir. Yenileyiri gücü çok fazladır ve tamamen anda yaşayabilir. Kişi bu nadir yeteneklerinin avantajım kullanırsa hayatındaki herhangi olumsuz bir şeyi tamyacak ve eleyecektir. Sonuç olarak, onu sonsuza dek değiştirecek derin bir gelişim yaşayacaktır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)