Nostradamus Ve Tarot Kehanetleri

icerikNostradamus’un yazdıklarına göre İsviçre, dövizleri İsviçre Frankına çevirirken yapılan bir düzenbazlık ile büyük miktarlarda para kazanıyor. Bu düzen 1995-1998 arasında yavaş yavaş ortaya çıkacaksa da 1 Mart 1991-4 Nisan 1993 arası bu dolap dönmeye devam edecek.

2 Nisan 1995’te durumun ortaya çıkması açısından önem taşıyan bir olay meydana geliyor. 1995 yılı boyunca İsviçre’nin ticari

İSVİÇRE

ünü ve buna bağlı olarak serveti de gittikçe azalacak. Yirminci yüzyılın başında sağlamlığı ile tanınan İsviçre Frankı diğer Avrupa para birimlerinin istikrarından gittikçe daha da uzaklaşacak.

İsviçre, Avrupa’daki ortaklarının gittikçe yükselen istikrarlı paralannın etrafını sarmasıyla kendini oyunun dışında bulmaya başlar. Bir zamaniann sağlam ve sabit parası olan İsviçre Frank’ı yirminci yüzyılın son on yılı içerisinde oldukça hassas hale gelecek.

“Michael Romanya’ya Geri Dönüyor”-1992

“Romanya ihtilalin diğer ülkelerinden ayrılarak kendisini kandırır. Michael geri dönünce onlarla yeniden birleşecekler. Ülkesindeki öfkeyi acı bir korkuyla iyileştirip, birleştirecek.”

Eski Kral Michael Cenevre’den evine Bükreş’e dönmek için uçaktayken. Ne var ki bu yolculuğun sonunda kendi ülkesinden geri gönderilecek.

Doğu Avrupa’da 1989-1990 arasında meydana gelen ihtilaller arasında Romanya’nın ayrı bir yeri vardır. Ülke komünist devlet maskesi altında bir aile diktatörlüğü olarak yönetiliyordu. 1989 Noelinde Çavuşesku ailesinin hükmüne son vermek için kanlı bir darbe yapılmıştı. Nostradamus’un yüzyıllar önce söylediğine göre 1990’ların başında şahit olduğumuz bu hikaye daha bitmedi. Kahin ülkenin kendini kandırdığını söylüyor. Gerçek demokrasi ancak 4 Mayıs 1993-4 Mart 1995 arasındaki karışıklık dönemini atlatmada ülkesine yardımlarda bulunacak eski Kral Michael’in 4 Şubat 1992’de ülkesine döndükten birkaç yıl sonra 2 Haziran 1995-6 Şubat 1998 arasındaki dönemde sağlanabilecek. Kral 1947’de komünistler tarafından ülke dışına sürülmüştü. Bu acı ve korku dolu ülkenin yaraları 14 Ağustos 1993 16 Haziran 1995 arasında sarılacak.

Nostradamus, Michael’den eski sıfatını kullanarak söz etmiyor, bunun nedeni eski kralın (muhtemelen) politik ya da anayasal bir görev üstlenmeyecek olması.

“Türkiye ile Yunanistan Savaşıyor Ortadoğu’da Saddam”-1991-1998

“Türkiye ve Yunanistan yeniden savaş açarlar, bu arada güneyde Kıbrıs tahrip olur. Saddam Hüseyin azalan kuvvetimizi bir kenara iter. Akdeniz Bölgesinde bir düğüm oluşur. Gürültü, kan.”
İsim: *

Mail: *

15 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)