MERKÜR ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

TRANSİT JÜPİTER NATAL MERKÜR ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇITransit Jüpiter natal Merkür’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi zihinsel olarak uyumludur. İyimserdir, coşkuludur, iyi düşünür ve iyi iletişim kurar. Dengelidir, zihni açık ve etkilidir. Yazma, eğitim ve öğrenim olumludur. Kişi karşısma çıkan her türlü bilgiden azami ölçüde yararlanır. Gözlemsel yetenekleri artar ve bu nedenle amacma hizmet edecek daha iyi stratejilerin farkına varabilir.

Kendine güvenir, kendim huzurlu, mutlu ve sağlıklı hisseder. Espri anlayışı ona yardımcı olur. Hiçbir şekilde depresif ya da olumsuz hissetmez. Yaratıcılık muazzamdır. Kişi resmi bütün olarak, tüm detaylarıyla ve özellikleriyle algılar. Bu yaklaşık beşle on gün (nadiren altmış gün) hayat pürüzsüzce akar. Bununla birlikte, kişi zihinsel iyimserliğinden ve hünerinden azami derecede yararlanmaya çalışmalıdır, çünkü eyleme geçilmediği sürece, bu transitin etkileri oldukça yumuşaktır.

Kişinin mükemmel bir iş yeteneği vardır. Diplomatik, canlı ve hoş şekilde ikna edicidir. Almayı, satmayı bilir ve o andaki fırsatların farkındadır. Ayrıca kişi iş anlaşmalarında şanslıdır. Anlaşma, müzakere, yasal konular ve sözleşme imzalamak için nadir iyi zamanlardan biridir. Vaatler arzu edilen sonuçları doğurur. Kişi bu transit süresince çok az yanlış karar verir. Test ve sınavlarda hiç olmadığı kadar iyi notlar alır. Doğa, eğitim ve zihinsel işler konusunda onun yarandadır. Reklam ve halkla ilişkiler sayesinde büyük avantaj sağlayabilir.

Sanat, müzik ve tüm kültürel aktiviteler büyük haz verir. Kişi iyi haberler ve mesajlar alabilir. Arkadaşlıklar iyi gider ve kişi eski sorunları, yanlış anlamaları kolayca silebilir. Eski arkadaşlarından ya da tanıdıklarından haber alabilir. Yaratıcı yazıda, yabancı dillerde ve sembolleri çözmede mükemmeldir. Yeni konular öğrenir. İlginç tartışma ve görüşmelerle uğraşır. Kendine hakim ve incedir. Gecikmelerden veya yanlış iletişimden dolayı sorun yaşamaz. Yine de aşırı idealizm yüzünden tembelliğe karşı dikkatli olmalıdır.
Transit üçgen açı altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı, sadece yukarıdaki etkileri gerçeğe dönüştürme fırsatım gösterir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. Talin Ağdere dedi ki:

    Fakat yarın sabah erken saatlerden itibaren ay jüpiter kavuşumu, merkür,güneş,jüpiter ay arasındaki üçgen hayatımızı olumlu etkiler tşk.


İsim: *

Mail: *

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)