Kova Burcu Satürn Transiti Burç Yorumu

BOĞA BURCU SATÜRN TRANSİTİSatürn Kova Burcu  geçerken, kişi zenginliğe, mülk edinmeye ve kişisel değerine odaklanır. Satürn birinci evden geçişini tamamladıktan ve kişi kim olduğundan kesinlikle emin olduktan soma, neyi hak ettiğim, neye sahip olmaya değer olduğunu bulmaya yönelir. İki buçuk yıllık yoğun kişisel baskının azalmasına rağmen, bu süreç de kendini analiz etme ve kendim inceleme eylemini gerektirir. Temel fark özsaygı ve hak edişin hassas ve gizli meseleler olması ve kişinin şimdi çok daha dışa dönük olmasıdır. Finansal baskılarla ve taleplerle uğraşır. Para kazanmaya, masrafları karşılamaya odaklanır ve eğer şanslıysa,maddi kazançlardan payına düşeni alır. Bu nedenle, bu transit bir uygulama zamanı olarak deneyimlenir. Kişi kendini maddi güvenceye alma arayışındadır.

Kova Burcu  zenginlik arayışında daha derin bir anlamın olduğunu görmesi gerekir. Sadece koşullara tepki veriyormuş gibi görünse de, aslında güvenle ilgili konularla yüzleşmeye çekilir. özsaygısı ve zenginlik arasındaki bağı şimdi daha da netleştirebilir. Geliri büyük ihtimalle kısıtlanabilir. Bunun sonucunda ortaya çıkan maddi baskı, kişinin kendi duygularına ve inançlarına derinden bakmasına neden olur. Masraflarını karşılayamazsa, yeteneklerini ve değerini sorgular. Bu transit kişinin sağlıklı bir özsaygı oluşturması için sorumluluk almaşım sağlar. Bazıları gerçek özgüvenin, gayretin ve birkaç yıldır zengin olmak için harcadıkları etkili çabaların bir sonucu olarak, bu süreçte daha önceden hiç olmadığı kadar çok para kazanırlar.

Alışkanlık olarak zenginlik kavramım görmezden gelenler ya da maddi ihtiyaçlarım reddedenler için, bu iki buçuk yıllık süreç çok daha zor olabilir. Kova Burcu  aniden kendini borç, hesap açığı ve eski faturalarla boğuşurken bulabilir. Yaşamında paranın önemiyle açıkça yüzleşmelidir. Bazı insanlar zengin olmaya büyük dikkat göstermeye karar verebilir. Bunun sebebiyse artan güvenlik isteği ya da somaki yıllarda özgürlüğü ve bağımsızlığı garantilemek olabilir. Her durumda, finansal sorumluluk zorunludur. Kumar, kolay para kazanma yollan ya da yüksek riskli yatırımlar için kötü bir zamandır. Kişi aşırı harcamalardan uzak durmalıdır. Kaynaklar oluşturmak ve sağlam bir sermaye zemini kurmak için çalışmalıdır. Çabalarım tam olarak karşılayan ödülleri almanın değerim öğrenmeli ve önceliklerinde paranın payının ne olduğuna kesin karar vermelidir. Bu transitin sonunda, kişi yaşamın zevklerim çıkarmadan önce temel maddi ihtiyaçlarım karşılamak zorunda olduğunu ve bu konuda kendim iyi hissetmesi gerektiğim anlar. Bu nedenle, bu transit son derece önemlidir.

Hint öngörü astrolojisinde, ikinci ev para konuları kadar eğitim ve aile yaşamım da temsil eder. Bu nedenle kişi evle ilgili sorunlardan, okuldaki zorluklardan ve yetersiz kazançlardan acı çeker. Sağ gözüyle ilgili sorunları da olabilir. Satürn ikinci evden geçerken aynı zamanda dördüncü, sekizinci ve on birinci evlere de açı yapar. Dördüncü eve bakışı evlerde, arabalarda, lükste, mutlulukta, annede ve eğitim derecelerinde sıkınü anlamına gelir. Sekizinci ev açısı birleşmelerden, sigorta şirketlerinden dolayı kaybı ya da çok az kân ve üreme sistemiyle ilgili muhtemel sorardan gösterir. Bu zamanda okült çalışmalar pek sonuç vermez. Satürn’ün on birinci eve açısı yan gelirlerden gelecek maddi başanyı sınırlar. Aynca kişinin arkadaşları ve taradıklarıyla pek iyi anlaşamayacağı anlamına da gelir. Uzun süreli hedeflerim ve arzularım yerine getirmekte çok zorlanır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)