Kova Burcu Genel Burç Yorumu

TRANSİT SATÜRN NATAL PLUTO KARE YA DA KARŞIT AÇI

Transit Satürn natal Pluto’yla kare ya da karşıt açı yaptığında, Kova Burcu kişinin kontrolü ve koşullarını dönüştürebilme yetisi ciddi şekilde sınırlanır. Gayretlerinden etkilenmeyen, değişim ve gelişim isteyen zorluklarla mücadele eder. Kova Burcu Kişinin şimdi meselelerin nasıl bu noktada kötüleştiğim belirlemekten ve davranışını hemen değiştirerek çözüm yolu bulmaktan başka seçeneği yoktur. Böylelikle, normal gücüne ve yeteneklerine kavuştuğunda tekrar kontrolü ele alabilir. Kişi aniden her zamanki kaynaklarına ulaşamaz. Karşısına çıkan her şeyde mücadele ettiğini hisseder. Kişisel gelişimi, kendim iyileştirme gücü ve her türlü güçlendiren veya canlandıran aktiviteler ertelenir, kısıtlanır ve engellenir. Daha da kötüsü, kişi hayatın daha yüksek gerçekliklerine uyum sağlamakta zorlanır. Ne kadar büyük, yüce veya kutsal olursa olsun, ilahi girişimlerle ilgili seçeneklere kayıtsızdır.

Ruhsal disiplinler Kova Burcu kişi için ya çok az ya da algılanamaz bir gelişim sağlar. Psişik araştırmalar, metafizikle ilgili çalışmalar ve okült deneyimler için zayıf bir zamandır. Kişi bu alanlarda enerjisini yanlış, okült ya da ruhsal disiplinleri olumsuz, yaşam bozucu amaçlarla kullanmışsa, sonuçlarım şimdi biçebilir. Bu gibi olumsuz eylemler geri tepebilir. Kova Burcu Kişinin niyetleri ortaya çıkabilir. Alışkanlıkla başkalarım kontrol eden, manipüle eden veya bastıran kişilerin bu transitte başları derttedir. Yaklaşık birkaç haftayla altmış gün süren (dokuz ayda üç kez olabilir) süreçte kişi kendini gergin, kafasını karışmış hissedebilir. Kontrolü ele alma ve otoriteyi koruma konusundaki yetersizliği yüzünden güvensiz hissedebilir.

Zorlayıcı, bunaltıcı ve küstah insanlarla sorun yaşayabilir. Kendini düşmanlarına karşı korumak için ya çok az ya da hiç yeteneği olmadan, kritik güç savaşlarında tuzağa düşmüş olabilir. Zafer ve fetih zamanı değildir. Kişi bağımsız ve geniş bir bakış açışım korumalıdır, özellikle önemli arzu ve tutkularım yerine getirmeye takıntılıysa. Kayda değmeyecek bir ilerleme kaydetmek için sıkı çalışma gerektiren, bunaltıcı durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bazı durumlarda, kişi cinsel sorunlardan ya da üreme sistemiyle ilgili rahatsızlıklardan muzdarip olabilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)