Kova Burcu Fal Bakımı

burclar3Transit Uranüs natal Pluto’ya altmışlık ya da üçgen açı yaptığında, kişi ani ruhsal gelişim kaydeder. Bilinci genişler ve kendini geliştirmek ile ilgilidir. Karakterindeki kusurlan ve özgürlüğünü sınırlayan, akışa bırakma yeteneğini yok eden kişisel eksikliklerini düzeltmeye çalışır. Derin bir şekilde deneyimine dalarak ciddileşir ve dalgınlaşır. Hayatın gizemlerini ve evrenin gerçek işleyişini anlamaya çalışır. Kişi astroloji, metafizik, yoga ve mistisizm çalışmasından yarar sağlar. Her şeyden önce, hayatının bir fark yaratmasını ister.
Büyük bir yoğunlukla ve iradeyle hareket eder. Sezgiseldir ve yine de çok kontrollüdür. Hareketleri varlığının derininden gelir. Çok becerikli olduğundan ve bu transit boyunca keskin bir şekilde odaklanabüdiğinden, hemen hemen dikkatini verdiği her alanda başanlı olabilir.

Motive olmuş, kararlı ve niyetleri konusunda nettir. Yaklaşık birle dört aylık bu transitte (dokuz ayda üç kez olabilir) insanlığa yardım etmek için tutuşur. Kişinin şu anda büyük yaratıcılık ve yenileyicilik yeteneği vardır. Baküğı her yerde fikirleri ve yeteneğiyle katkıda bulunacağı fırsatları görür. Enerjik ve tetiktedir. Gücünü hisseder. Kaderini yalnızca kendisinin yarattığım tamamen bilir.

Azimlidir, yine de objektif, tarafsız ve uygun bir şekilde bağımsızdır. Uranüs veya Pluto’nun yaptığı her türlü yararlı transitte olduğu gibi, terapi ve ruhsal teknikleri uygulamak için mükemmel bir zamandır. Pluto’nun natal ev pozisyonunun temsil ettiği hayat alanlarındaki büyük ilerlemenin tadım çıkartacak ve yarar sağlayacaktır. Kişi güçlü mistik ya da psişik deneyimler yaşayabilir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı sadece, yukandakilerin gerçekleşme olasılığı olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

19 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)