Kova Burcu Fal Bak

Elbisemoda-2013-burc-astroloji-ruya-yengec-1
Transit Neptün natal Ay’a üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi kendim huzurlu, mutlu ve ruhsal olarak bütün hisseder. Duygusal uyumun tadım çıkarır ve her şeyin bir olduğunu hisseder. Kişi hassas, sevecen, empatik, şefkatli ve sevgi doludur. İlişkileri yolundadır ve özellikle ev hayatı olumludur. Karısı, annesi ve etrafındaki kadınlarla çok iyi anlaşır. Yumuşak, ruhsal ve şefkatli kadınlarla tanışır. Bu transitten geçen bir erkeğin aşk hayatında iyi deneyimleri olur.

Kişi güzelliği ve kültürü takdir eder. Evini güzel mobilyalar ya da sanat eserleriyle güzelleştirir. Yaratıcı ve idealisttir. Hayal gücü verimlidir. Herkes için mutluluk ister ve elinden geldiğince yardım etmeye kararlıdır. Kişi hobi olarak sanatla ilgiliyse veya profesyonel sanatçı ya da müzisyense en olağan dışı, en zarif ve en heybetli eserlerinden birini yapar. Ona zihni değil, kalbi rehberlik eder.

Kişi açık ve alıcıdır. Ruhsal konulardan ve onu beş duyusunun ötesine götürüp, maddi hayatı aşmasma yardım edecek her türlü uygulamadan zevk alır. Astroloji, yoga, metafizik ve okült sanatlardan yarar sağlar. Adanmışlık hisseder ve egosunu terk etmekte sorun yaşamaz. Dini çalışmalar yolunda gider. Kişiye ruhani öğretmenler yardım eder. Sezgisel ve psişiktir. Dahası, ruhu ve bilinçaltıyla ilgili önemli ve kesin iç görüleri vardır.

Kişi duyarlıdır. Çok güvenilirdir ve kendini aldatılma ya da kullanılmaya karşı korumalıdır. Şu anda ince ve hassas bir durumdadır, bu nedenle zalim insanlardan, stresli koşullardan ve karmaşadan uzak durmalıdır.
Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı, sadece yukarıdakilerin gerçekleşmesi için bir fırsatın olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)