Kova Burcu Bu Ay Gezegensel Etkileri

TRANSİT JÜPİTER NATAL URANÜS ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Jüpiter natal Uranüs’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi ani beklenmedik fırsatlarla karşılaşır. Uyanık ve alıcıdır ve yargı gücünü olağandışı iyi bir şekilde kullanır. Hayatında değişimler yapmak için mükemmel bir zamandır. Kişinin algısı açılır ve hangi eylemleri yapıp yapmayacağım sezgisel olarak bilir. Kişisel gelişime her zamankinden daha fazla hazırdır. Kişi objektifliğini, yeteneğini ya da dehasını sergiler. Kendim, başkalarının düşüncelerinin ve fikirlerinin sınırlarından özgürleşmiş hisseder. Bireyselliği ön plana çıkar. Şimdi yaratıcı ve üretkendir. Esinlenmiştir. İyimser ve coşkuludur. Macera ve heyecan için can atar.

Uranüs’ün ev pozisyonunun temsil ettiği yaşam alanında ufak buluşlar olabilir. Ayrıca keskin bir algısı vardır. İçgüdüsel bilgisini kullanır. Eğitimle ilgili çabaları oldukça olumludur, çünkü kişi hızla ve beceriyle öğrenir. Zamanın ilerisinde herhangi bir şeyle uğraşmak için mükemmel bir zamandır. Kişi medyumlara, astrologlara, tarot bakanlara ya da el falcılarına gidebilir. Ruh ve metafizik konularında mükemmeldir. Yatırımlar, spekülasyonlar ve iş girişimleri genellikle başarılıdır. Bilim, bilgisayar ve elektronik de dahil girişimler özellikle olumludur.

Kişi bu transit boyunca yaptığı değişimlerden memnun olacaktır. Yeni başlangıçlar iyi gidebilir. Kişi ruhsal, mistik, özgür ruhlu veya oldukça ilerici olan etkileyici bireylerle bağlantı kurabilir. Natal haritada Uranüs iyi açı almışsa, o zaman kişi olağandışı bir şansla karşılaşır. Yeni keşifler veya dahice icatlarda bulunabilir. Aniden oldukça keyif verici, uzun mesafeli seyahatlere çıkabilir. Jüpiter’in uyumlu transitlerinde olduğu gibi kişi meydana gelen şanslı enerjileri bilinçli olarak harekete geçirmeli ve bu süreçten yararlanmalıdır. Aksi takdirde, bu transit fark edilmeden geçebilir. Transit üçgen açı, transit altmışlıktan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık yukarıdaki etkilerin bir fırsat olduğunu gösterir,

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

16 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)