Kova Burcu Aylık Yorumu

TRANSİT URANÜS NATAL GÜNEŞ ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Uranüs natal Güneş’le altmışlık ya da üçgen açı yaptığında, Kova burcu  kişi heyecan verici yeni fırsatlar ve yararlı değişimlerle karşılaşır. Açık ve alıcıdır ve hızlı ilerleme kaydeder. Derin bir içsel özgürlük hissi duyar. Toplumun düşüncelerine ve hükümlerine göre hareket etmez. Son derece yaratıcı, orijinal ve yenilikçidir. Esin ya da deha kıvılcımları yaşar. İçgüdülerine güvenir ve hangi yöne gideceğini sezgisel olarak bilir. Daha esnektir, adapte olabilir ve her zamankinden daha oynaktır. Enerjik ve canlıdır. Deneyimine güvendiğinden eylemlerinde başarılı olur.

Kova burcu  kişi yeni bilgiler ve yeni davranış biçimleri arar. Bilinci genişler. Gerçeği hemen anlar ve yogaya ya da başka bir ruhsal yola başlayabilir. Astroloji, tarot ve diğer metafiziksel disiplinlerle ilgilenebilir. Bilim, bilgisayar ve elektronikle ilgili eylemler olumludur. Kova burcu  kişi cesur ve maceraperesttir. Normalde çok tutucu ya da çekingen olduğu şeylerden zevk alır. Erkeklerden, patronlardan ve hükümetten yarar görür. Şimdi liderliği denerse, başardı olması muhtemeldir. Genel olarak şimdi şansı güçlüdür.

Zamanın ilerisinde etkileyici, tuhaf insanlarla karşılaşır. Ruhsal, mistik ya da metafiziksel insanlara rastlar. Bu transitten geçen bir kadın, aşkı ya da kocası olacak heyecan verici bir adamla tanışabilir. Amacını aşan, sürüncemede kalmış eski, sıkıcı ilişkilerini bitirir. İşini, kariyerini veya ilişkilerini değiştirebilir. Böyle yaparsa, bu transitte çok az stresle işleri yolunda gider. Sosyal eylemler olumludur. Kişi çekiciliğinden, kendini iyi ifade edebileceğinden, güçlü bireyselliğinden ve doğruluğundan dolayı sosyal olarak arzu edilebilir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdakileri gerçekleştirmek için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

18 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)