Kova Burçlarının Tepkileri

Yakın bir arkadaşınız intihar etmeyi denedi ve başarısız oldu. En yakın zamanda tekrar deneyeceğini hissediyorsunuz ve Kova Burcu olarak öfkelisiniz. Arkadaşınızla ya da durumla ilgili olarak öfkeli olabilirsiniz. Ne yaparsınız?

İşte yeniden, sadece sizin yapabileceğiniz bir seçim. Acısını umursamadan, arkadaşınıza deVtek vermeye odaklanabilirsiniz. Buna karşın, eninde sonunda duygularınızla ilgilenmek zorundasınız. Bu tip öfkeyle her hangi bir tür majikal çözüme teşebbüs etmeden önce, ilk olarak öfkenin ana kısmının neresi olduğuna karar vermeniz önemlidir. Kendinize bir kaç zor soru soracaksınız. Arkadaşınıza sizi geride bırakacağı için mi kızgınsınız? O ölebilir ve sizi terk edebilir diye mi kızgınsınız? Eğer öyleyse, sizin için sefalet içinde yaşamasını beklemek bencillik değil midir?

Eğer kendinize bu soruları sordunuz ve hâlâ harekete geçmek istiyorsanız risksiz sorunun cevabı “evet”tir ve Majikal hareket arkadaşa değil onun durumuna yapılmalıdır. Onun hareketlerini engellemeyi isteyebilir, bir şekilde kendine zarar verme tehdidini ortadan kaldırabilirsiniz. Koruyucu majiyi görevlendirebilirsiniz? Evet, yapabilirsiniz fakat karmik olarak değil, zihinsel olarak bu riski kendiniz taşıyorsunuz. Bu riski alıyorsunuz çünkü kendinizi tamamen onun yerine koymak zorundasınız. Umutsuzluğa düşmek kolaydır, kurtulmak başlı başına bir sorundur. Direkt olarak kendinizi onun yerine koymanızı önermiyorum ama bu yapılabilir. Bunu yapmanın en güvenli yolu, öfkeyi yutmak ve içeride onu görmektir.

Kova Burçlarının Tepkileri_5.jpg

Bir önceki yazım: Kova Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)