Kova burçları için 2015 kariyer tahminleri

Bu sırada Merkür aynı alanda gerileyeceği için sözleşme yapmanız pek avantajlı olmaz. 19 Şubat sonrasına dek imza atmaktan kaçının. O günlerde Venüs de Kova burcuna geçeceği için bu kez avantajlı taraf olmanıza katkı sağlayacak. Tutulma tamamen Mars’ın işbirliğine, desteğine bağlı gelişiyor. Bu nedenle yeterince atik, cesur, istekli davranabileceksiniz. Bu sırada hayaller gezegeni Neptün’ün sihirli dokunuşları hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyor olacak. Ne dilediğinize çok dikkat etmelisiniz. Aklınızdan, “Kredi kartı borcumu ödemesem, yurtdışına gitmişken de dönmesem,” gibi bir cümle geçebilir. “Bana piyangodan para çıksa,” gibi bir cümle de geçebilir. Tercih sizin. Önerim sadece olumluya ve yararlı olana odaklanmanız.

1 Ağustos 2015’de yılın 2. büyük şansı kapınızı çalacak. Aslan burcunda Yeniay Güneş tutulması oluşurken 1 ay ön
cesinden 1 ay sonrasına dek, yani Temmuz Ağustos dönemi boyunca şans her an her yerde karşınıza çıkabilir. Güneş, Ay, Venüs, Merkür para alanınızda çalışıyor sevgili Yengeç. Yeni bir gelir hem de avantajlı bir sözleşme sunulacak size. Düşünmeden imzalayın. Kendinizi ve adınızı tanıtmanız için, çevreye yayılmanız ve genişlemeniz için bundan daha iyi fırsat bulamazsınız. Bu harika tutulmadan en kârlı çıkacak kişi siz olabilirsiniz. O güne dek, donanımlı, yeterli ve hazır olmak için elinizden geleni yapmanız koşuluyla!

İş alanınızda son yılını geçiren Plüton sektör değişikliği olabileceğini ve çok güçlü bir iş arkadaşınızın desteğini alabileceğinizi vurguluyor.

16 Ağustos 2015’de Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Yıl boyunca güçlü kişilerin desteği hep sizden yana olacak sevgili Yengeç. Bu kez de öyle! Ancak o güçlü iş arkadaşınızla çatışmamaya özellikle çaba harcayın. Acı bir biçimde yenilebilirsiniz. Aranızda özel bir sözleşme varsa, söz ya da yazı dalaşma girmeyin. Her an bağlarınızı koparabilir ve bir gelirinizle sadece bu nedenle vedalaşmak zorunda kalabilirsiniz. Büyük ikramiyeyi siz kazanırsanız, arkadaşlarınızla işbirliği yapmaya kalkışmayın. Adınızın sansasyonel bir biçimde lekelenmesine sebep olabilirler. Yolculuklarda özellikle dikkatli olun.

images

Bir önceki yazım: Kova Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

10 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)