KOÇ BURCUNDA DOĞAN ERKEKLERİN ÖZELLİKLERİ

Karakter, Aşk, Evlilik, Cinsellik…

KARAKTER:

Mars gezegeni Koç burcundan olan erkeklere genellikle enerji, atılganlık, sebat, çevresinde lider ve öncü olma yetenekleri sağlar. Yeniliğe yatkın olan kafasıyla bu erkek her zaman yeni fikirler peşinde koşan, ilerici bir kişidir. Atılgan, tuttuğunu koparır olması bir yana, öyle coşkulu ve heveslidir ki çevresindekilere de kendi fikirlerini aşılar. Daha doğrusu bu erkekteki atılganlık, girişim yeteneği, ilerleyip yükselme hırsı ve enerjisi, çok zaman sonsuz denecek derecededir. Bu yeteneklere doğru yön vermesini bilirse, Koç Erkeği gerçekten yükselip ilerleyebilir.

Dış görünümün önemini kavramış olduğundan giyim kuşam yönünden titiz ve bakımlıdır. Mali imkânı sınırlı da olsa o her zaman derli toplu, ütülü kolalı, şık gezer. Bu yüzden de çevresinde, yetki ve söz sahibi bir insan olduğunu belirten bir izlenim yaratır. Davranışları da görünümünü destekler.

Koç Burcunun erkekleri çoğunlukla kendilerini söz sahibi yapacak işleri tercih ederler çünkü güçlükleri yenmekten zevk aldıkları gibi, aşılması güç engelleri aşmak için hiç bir fırsatı kaçırmaz, hatta diyebiliriz ki fırsat yaratırlar. Bu tip, hayat akımı onu nereye sürüklerse sürüklesin, her zaman iyimserdir. Yenilgiye uğradı mı bunu unutmak ister. İstediğinde de başarılı olur ki, bu onun dar geçitlerden geçerken daima umutlu olmasını, her güçlüğe göğüs gerebilmesini sağlar.

Ne yazık ki Koç Burcunun erkeklerinde kimi zaman, gözünün baktığı yere gitmek gibi bir eğilim vardır. Bu yüzden kendilerini çıkmazlarda bulabilirler. Oysa önceden biraz düşünüp taşınarak yaptıkları girişimler daha başarılıdır.Bu tipler çoğunlukla çok çekici olurlarsa da ken dilerine yaklaşmak güç olduğu gibi başkalarının öğütlerine de kulak asmazlar. Ama uyumlu, dengeli biçimde alıp vermesini öğrendikleri zaman da çok mutlu ilişkiler kurup yürütebilirler.

Kısacası, Koç Burcunun erkekleri fazla ateşli, gözünün baktığı yere giden ve bencil olmaktan sakınabilirlerse bir çok sorunlarını kolaylıkla çözümleyebilirler.

KOÇ BURCU (aries)

Savaşçı ve akıncıların, öncülerin simgesidir.

20 Mart 20 Nisan

ÖZELLİKLERİ

Enerjik, hevesli, içden geldiği gibi davranan, aklına gelene giden gene de kafasıyla yaşayan bir tiptir.

GEZEGENİ : Mars, Rengi: Kırmızı, Uğurlu taşı ametist, elmas, madeni: demir.

KOÇ BURCUNDA DOĞAN ERKEKLERİN ÖZELLİKLERİ_3.jpg

Bir önceki yazım: KAHVE TABAĞI FALINA NASIL BAKILIR?
İsim: *

Mail: *

18 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)