Koç Burcu Temmuz Yorumu

Aşk ve İlişkiler

Temmuz ayının ilk haftası partnerinizle olan diyalogunuza önem vermelisiniz. Özellikle partnerinizin maddi geliriyle ilgili durumlar, sizi biraz etkiliyor olacak. Bu evre içinde, partnerinizin sizden beklediği desteği göstermeye çalışmalısınız. 19 Temmuz itibariyle iletişim evinizdeki Merkür geri hareketi, yanlış anlaşılmalara açık olduğunuzu ifade ediyor. Koç Burcu Temmuz Yorumu Temmuz ayı içerisinde, elektronik aletlerinizin bozulmaması adına önleminizi almanızda fayda var. Kardeş ve komşularınızla olan ilişkileriniz ile ilgili yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir.

2016 Koç Burcu Yorumu | Rezzan Kiraz, Burç Yorumları, Burçlar

İş, Kariyer ve Para

Merkür retrosu, Koç Burcu Temmuz Yorumu iş yazışmalarınız ve iletişiminiz adına biraz daha dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Temmuz ayı içerisinde, iş seyahatlerine çıkacak olan Koç burçlarının, bilet ve bavul kontrollerini önceden yapmalarında fayda var. Temmuz ayı içerisinde, yeni projelerinizi beklemeye alın. Geçmişte yarım kalan işlerinizi tamamlamanız adına elinize fırsatlar geçecektir.

Rezan Kiraz Ekim 2014 Koç Burcu Yorumları | Çanta Modelleri Ve ...

Sağlık

4 Temmuz tarihinde, özellikle kilo sorunu yaşayan Koç burçları diyet programına başlayabilirler. Temmuz ayının ilk haftası, sportmen olan Koçlann, ani hareketlerden kaçınmalarında fayda var….

Temmuz Ayı Olumlaması

“Ben her zaman sağduyulu hareket ederek isabetli kararlar veririm”

Temmuz Ayı Esması “El Hadi”

“El Hadi” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 20 adettir. Erkeklerin “El Hadi”, kadınlarınsa “Ya Hadi” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde bu ay doğru seçimlerle, doğru kararlarlar verecek ve eminlik duygusunu yaşayabileceksiniz.

Esmalar hakkında detaylı bilgiyi, telif hakkı Nilda Ferhan Efeçmar tarafından yardım kuruluşlarına bağışlanan “Esmaların Gizli Hâzinesi” adlı kitapta bulabilirsiniz.

Farklı bir yorum: Koç Burcu Temmuz Yorumu
İsim: *

Mail: *

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)