Koç Burcu Neptün Etkileri

TRANSİT PLUTO NATAL NEPTÜN KARE AÇI

Transit Pluto natal Neptün’le kare açı yaptığında, kişi kafa karışıklığı, yön ve kontrol kaybı yaşar. Dış güçlerin merhametindedir ve olan değişimlere kendim bırakmak için elinden geleni yapmalıdır. Bilinçaltı zihninden derin bir şekilde etkilenir. Bazı şeylerin neden o kadar çabuk kötüye gittiğim belirlemekte zorlanır.

Dedikodu ya da skandalla cam yanabilir. Üzüntü ve cesaretsizliğe karşı dikkatli olmalıdır. Daha da önemlisi, inancım korumalı ve sahip olduğu maddi şeylerden ve dış koşullardan daha çok içsel gücüne güvenmelidir.

Günümüzde bu transit, hayatın sonlarına doğru, altmışla yetmiş yaşları arasında olur. Kişinin ilginç psişik deneyimleri olabilir ve beş duyusunun ötesindeki gerçekliklerle ilgi-lenebilir. Kendini sofu hissedebilir ve astroloji, yoga, metafizik ya da diğer mistik konular üzerinde çalışmaya karar verebilir. Yine de bu alanlarda aldatılmamaya dikkat etmelidir.

Duygusal stresten kaynaklanan tuhaf, teşhis edilmesi zor hastalıklara açık olduğundan bolca dinlenmeli ve iyi beslenmelidir. Alkol ve uyuşturucu bu dönemde özellikle çok zor-dur. Kişi bir sanatçıysa, harika esinlenilmiş çalışmalar çıkarabilir, çünkü hayal gücü çok verimlidir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

20 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)