Koç burcu Koç kadını

icerikO, ateş krallığının ilk kızı olarak dünyaya geldiği ve ateşi tutuşturduğu için egosu güçlüdür. Dinginlik duygusu uyandıran gözleriyle sizi kendine çeker. Savaşçı Mars’ın enerjisiyle de çevik bir bedeni ve pek çok yeteneği vardır, “öncü” yanıyla da akranları arasında liderlik özelliğine sahiptir. Eli açık olduğu kadar misafirperverdir de, güler yüzlü yanıyla çevresinden epeyce sempati toplar. Ailesine, özellikle babasına hayranlık besler. Ne de olsa ilk aşkı babasında bulmuştur. Koç burcu kadınının babasıyla ilgili bir sorunu olabilir. Bu, nefrete bile dönüşmüş olabilir, unutulmamalı ki aşkın zıt kutbu nefrettir. Belki de sorun, babayla yaşanmayan masum aşkın hayal kırıklığının sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Burcun tüm mensupları gibi Koç kadını da tutkuyla sever, sahiplenir, kontrolü elinde tutar. Enerjik ve gözü pektir. Her şeyi bilmek ve kontrolü elinde tutmak ister; eğer kontrolü kaybederse huzursuz olur. Sevdiğinin ilgisi azaldığında da tüm neşesi uçar gider, surat asar, hatta gürültü patırtı çıkarmaktan geri durmaz. Lider ruhu onu kıskanç yapar. Hırsını körükleyen yüksek enerjisi ve lider ruhuyla her daim şık olmak ve yüksek ideallere ulaşmak ister. Şık ve kaliteli giysileri ve eşyaları olmasını arzu eder ve bu arzusunun kısıtlanmasına izin vermez.

Koç burcu kadınını anlatırken ateş elementinden ve baharın başlangıcından bahsediyoruz. Tıpkı ateş gibi sıcak, parlak ve tutkulu, cazibeli ve bahar gibi hayat dolu, rengârenk, ışıltılı, ıtır kokusuna benzer bir tazeliğe sahiptir. Evet beyler, böyle bir kadını beğeniyorsanız gereksinimlerine cevap vermenizi, sadık ve adil olmanızı, ailesini özellikle babasını eleştirmekten kaçınmanızı tavsiye ederim.
İsim: *

Mail: *

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)