KOÇ BURCU JÜPİTER TRANSİTİ

JÜPİTER TRANSİTLERİNİN EVLERDEN GEÇİŞİKOÇ BURCU JÜPİTER TRANSİTİ
Jüpiter birinci evden geçerken kişi kendini iyimser, neşeli ve hoşnut hisseder. Bu şansı yaklaşık bir yıl devam eder ve bu dönemde övgüler, terfiler, hediyeler alabilir, saygı görebilir. Başkaları ona nazik davranır. İlişkileri tatmin edici ve verimlidir. Arzuları az dirençle karşılaşır ve kişi kolayca başarıya ulaşır. Güçlü ya da etkili insanlara yaklaşmak için mükemmel bir zamandır. Eğer bu insan işinde maaş artışı ya da terfi istiyorsa, bu amacma ulaşabilir. Fırsatlar sürekli olarak artar ve o bunları lehine kullanmalıdır.

Yaklaşık bir yıl boyunca kişi talihlidir, korunur ve kutsanır. Tann’ya olan inancı kuvvetlenir. Özel bir taktir duygusunun tadını çıkarır. Dini, ruhsal ve ibadet eğilimleri artar. Gurular, akıl hocaları ya da felsefe öğretmenleri ve yüksek bilgi tarafından şereflendirilir. Kişisel gelişim ve her türlü büyüme için iyi bir zamandır. Eğer halkla ilişkiler alanında çalışıyorsa, şimdi daha popüler veya ünlü olabilir. Güveni, neşesi ve coşkusu bulaşıcıdır. Rekabet durumunda rakiplerini ve ortaklarım geçer.

Özellikle neşeli ya da Jüpiter özelliklerine sahip olanlar, şimdi büyük bolluk ve servet kazanmaya başlarlar. Ama bu insanlar kendilerini aşın zevklere, eğlenceye ya da hazza kaptırmamalıdırlar. Kibirden, şımanklıktan ve bencillikten ya da kendine aşın güvenden sakınmalıdırlar. Jüpiter birinci evinden geçerken kişi kilo alabilir. Yaydığı iyimserlikle işlerini ya da faaliyetlerini olduğu kadar etki alanım da genişletir. Başan şansı çok yüksek olan yeni uğraşlara başlayabilir. Seyahate, hukuka ve felsefeye ilgisi olabilir. Arkadaşlıklarından zevk alır, çünkü bu arada herkesin ilgisinin odak noktasıdır ve herkes onun iyiliğini ister. Kendim güvende hisseder, onur ve prestij kazanır. Yatırımlar ve spekülasyonlar iyi sonuçlar verir. Kişi aldığı her riskten fayda sağlar.

Hint öngörüm astrolojisinde, Jüpiter birinci evden geçerken aym anda beşinci, yedinci ve dokuzuncu evlere de açı yapar. Beşinci eve yaptığı açının anlamı, kişinin büyük bir yaratıcılık ve zihinsel uyum deneyimlemesidir. Çocuklarla ilişkiler olumludur ve hamile kalmak mümkündür. Jüpiter’in yedinci eve açısı evlilik ya da önemli ve yeni bir aşk ilişkisi ihtimalini gösterir. Dokuzuncu eve olan açısıysa yolculuğu, hayırlı dini deneyimleri, yüksek bilgiye ulaşmay?? ve iyi şansı belirtir.

Bir önceki yazım: Tarot Aşk Açılımı 3 Kart




İsim: *

Mail: *

17 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)