KOÇ BURCU JÜPİTER TRANSİTİ

KOÇ BURCU JÜPİTER TRANSİTİJüpiter koç burcundan geçerken, kişi önemli hedeflerini ve tutkularım gerçekleştirmenin tatminini yaşar. Bir önceki evde Jüpiter transiti dışarıdan gelen bir statü ve ün bahşederken, şimdi burada kişi uzun süredir var olan önemli arzulara ve özlemlere ulaşmayı başarmanın ya da önceden başarmış olduklarının önemini anlar. Başarılarından derin bir tatmin duyar. Yıllarca ideallerine sadık kalmışsa, o zaman ödüllendirildiğini hisseder. En çok istediği, en büyük mutluluğu getiren hedeflerim sonunda gerçekleştirir.

Zenginlik fırsatlan ve yeni uğraşlar boldur, İstediği birçok tutku ve ilgi alanına konsantre olur. İyi bir bakış açısı vardır ve ona neyin mutluluk getirip neyin getirmeyeceğini tam olarak bilir. Arkadaşlıklar hiç olmadığı kadar yolunda gider. Arkadaşlarım takdir eder ve mükemmel bir sosyal hayalın tadım çıkarır. Yeni insanlarla tanışır, sürekli bağlantıla-rım ve günlük ilişkilerini genişletecek fırsatlara sahip olur. Dini, ruhsal veya yabancı arkadaşlarla bağlantı kurar. Bu zamanda her türlü grup aktivitesinden yarar sağlar ve zevk alır. Aidiyet duygusu vardır ve organizasyonlarda, ortaklıklarda, demeklerde ve halka açık alanlarda iyi çalışır. Özellikle ruhsal ya da felsefi gruplara katılmaktan zevk alabilir.

Bu transit sırasında, kişisel hedeflerine ulaşmanın keyfim yaşıyor olmakla birlikte aynca şimdi topluma da yardım edebilir. Gerçekçi hümanist bir vizyon yaratmak için idealizmini ve tarafsız idrakini birleştirir. Toplumun işleyiş biçimindeki hassasiyeti ve neyin gerekli olduğunu anlar. Kalıcı reformları başlatma yeteneğine sahiptir.

Hint öngörü astrolojisinde, on birinci ev yukarıda anlatılanlar kadar yan işlerden gelecek kâr ve yararlan da yönetir. Bu nedenle, kişi bu transit sırasında zengin olabilir. Hint sistemindeki on birinci evin bir başka özelliği olan en büyük kardeşten de yarar sağlayabilir. Jüpiter on birinci evden geçerken, aynı anda üçüncü, beşinci ve yedinci eve açı yapar. Üçüncü ve yedinci evlere yaptiğı açı, kişinin ayak işlerini ve günlük işlerini başarmak için bitmez tükenmez bir enerjiye sahip olduğu anlamına gelir. Evlilik ya da önemli bir aşk ilişkisi ihtimali vardır.

Tabii ki bu büyük bir olasılıktır, ancak Satürn aynı anda yedinci eve açı yapmamalıdır. Nihayet küçük büyük tüm arzularım yerine getirir. Jüpiter’in beşinci eve açısıysa, hamilelik ya da doğum olasılığım ve çocuklarla olumlu ilişkileri gösterir. Kişi çocuklarından da fayda görebilir ya da hediye alabilir. Şimdi yatırımların, spekülasyonların ödülleri gelir ve kişi mutlu ve verimlidir. Yaratıcı, hayal gücü kuvvetli ve özgündür.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

19 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)