Koç Burcu İçin En İyi Dönemler

Değer verdiğiniz bir insanın yaptığı bazı hatalardan dolayı yaşadığı sıkıntılı dönemin bitmesi, sizi sevindirebilir. Bu süreçte onun yaşadığı sıkıntılı süreçten ders çıkarmasına yardımcı olmalı ve onun daha dengeli adımlar atması için çaba harcamalısınız. Bunun karşılığını alacak olmanız sizi mutlu edecektir.

Aile:

Aile içerisinde bir kişinin inat ederek hareket etmesi ve hesapsız davranışlar sergilemesi sizin canınızı sıkabilir. Bir süre sonra olayların farkında olmaya başlaması size daha çok ihtiyaç duymasını sağlayacak ve düşüncelerinizi paylaşma konusunda daha rahat olacaksınız.

Sağlık:

Sevdiğiniz bir kişinin kilo ya da buna benzer bir konuda yaşadığı sorun gerginleşmenize neden olabilir. Bu konuda onunla yapacağınız konuşmalar işe yaramaya başlayacak. Sabırlı bir tedavi sürecine hazırlıklı olunması gerekiyor

Amaç için doğru yol Aydınlanma, yeniden başlama Gücün yeniden gelmesi

Burcunuza Özel Anlamı

Çevrenin olumsuzlaşması Dibe vurmak Negatif tecrübe

Dolunay zamaında; geçmişte canınıza sıkan bu konunun artık size bir ferahlık getireceğini gösterir.

İsteklerinize yakında kavuşacaksınız. Şimdiye kadar çok sıkıntı çektiniz; fakat refaha kavuşmanızın zamanı’ artık gelmiştir. Hayatınızda neyin doğru, neyin yanlış olduğunu görebilecek tecrübe ve bilgiye sahipsiniz. Ailenizin işleri düzelecek ve dolayısıyla siz de beklediğiniz saadeti ve bahtiyarlığı bulacaksınız. Bir dedikoduya maruz kalacak ve buna birazcık üzüleceksiniz. Bu durum bazı konularda nasıl davranmanız gerektiğinizi daha iyi anlamınızı sağlayacak.

Duygusal Hayat:

Duygusal hayatınızla ilgili olarak yaşanan en sıkıntılı dönemi atlatmaya başladınız. Bu sürecin ardından daha kötü şeyler yaşama olasılığınız nerdeyse yok denebilir. Bu süreçte kendiniz çok yalnız hissetmiş olmanız bundan sonra alacağınız kararlara yansıyacak ve duygusal açıdan güçlü bir döneme gireceksiniz.

Koç Burcu İçin En İyi Dönemler _3.jpg

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ
İsim: *

Mail: *

20 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)