Koç Burcu Falı

ncgr-sertifikali-astrolog-duygu-alkan-dan-kisiye-ozel-astroloji-yorumlari_507946154edba_0

Transit Pluto natal Pluto’yla üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi mükemmellik yolunda ruhsal ilerleme kaydeder. Kişisel ve evrimsel gelişimle ilgilenir. Yeni, daha aydınlık yollar için, demode davranışı bırakır. Kontrolden vazgeçer ve açıklık, kavrayış ve esneklik tavrım korur. Dikkatini daha yüksek, daha anlamlı değerlere çevirirken, geçici olarak maddi varlıklara daha az ihtiyaç duyar. Amaçlarıyla, yönüyle ilgilenir ve yapmak istediği her şeyi başkalarının yararına yapmak ister.

Kendini dönüştürmek için büyük bir yeteneği vardır ve iyi bir kişisel gelişim kaydeder. Psikoterapi ve ruhsal teknik uygulaması için mükemmel bir zamandır. Kişi astroloji, yoga, metafizik ve mistisizmle ilgili aktivitelerden yarar sağlar. Her zamankinden daha sezgisel veya psişiktir. Güdüsü, yoğunluğu, iradesi güçlüdür ve liderlik yeteneği sergiler. Gayret-lerinde başarılıdır, çünkü sorumluluk tavrım benimser. Psikolojik açıdan sağlıklıdır. Artan bilinçaltı konularıyla doğrudan uğraşır.

Kişi çok enerjiktir ve yoğıın cinsel arzuları olabilir. Dürüst, yaratıcı ve farkındalığı da her zamankinden fazladır. Hayat amacım daha iyi destekleyecek şekilde yaşam stilim değiştirir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı, yukarıdakilerin gerçekleşme olasılığı olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

19 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)