KOÇ BURCU DOSTUNUZ PLÜTON MU, MAFYA MI?

indir (2)Plüton karanlıklar kralı. Yeraltı dünyası, mezarlıklar, karanlık ilişkiler ve yasadışı dostluklar ilgi alanında. Değişim ve köklü dönüşüm için, yani geri dönülmez değişimler için gizli yöntemler ve taktikler uygulamakta ustadır.
Ocak 2015’de arkadaşlıklar, dilekler ve organizasyonlar alanınıza girdiğinde kendinizi birdenbire fuarda organizasyon yaparken bulabilirsiniz. Olmadı güçlü insanların en yakın arkadaşı ilan edilirsiniz.

Bu da olmazsa en yakın arkadaşlarınızdan alacağınız yaşam dersiyle 180 derece değişirsiniz. Bazen dostlar hayatı öğretir. Ve bazen o öğretiler için milyar verseniz kimse o dersi kafanıza sokamaz. Plüton arkadaşlarınızın size unutulmaz dersler vermesini sağlayacak. Elbette kayıplar yaşayacaksınız ya da yıkımlar. Ama uzun vadede ve yavaş alınacak bu dersler panik olmanıza sebep olmasın. Yumruklar balyoz şeklinde gelmeyecek. Tam olarak neler yaşayacağınıza dair fikriniz Ocak ayında oluşabilir.

Nisan ayında Plüton gerileyecek ve tekrar Haziran ayında kariyer alanınıza girecek. Kariyer yaşamınız uzun yıllardır köklü değişimlere uğramıştı. Farklı alanlarda farklı sektörlerde çalışma şansı buldunuz. Şimdi işinizi ve koltuğunuzu sağlama alıp ilerlemeniz gerekiyor.

Kasım ayından itibaren başaracaksınız. Bir kez daha kari yerinizle ilgili köklü değişime gereksinim duymayacaksınız sevgili Balık.
İsim: *

Mail: *

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)