Koç Burcu Aylık Fal Bakımı

ncgr-sertifikali-astrolog-duygu-alkan-dan-kisiye-ozel-astroloji-yorumlari_507946154edba_0

Transit Pluto natal Satürn’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi oldukça pratik ve etkilidir. Fikirlerim kolaylıkla pratiğe döker. Etki ve tepkiyi eskisinden çok daha iyi anlar. Tatmin edici bir geleceği garantilemek için, yaşamının dış kısmım organize eder ve yapı-landırır. Hedeflerine doğru istikrarlı bir şekilde ilerler ve büyük tutkularım gerçekleştirmek için uzun bir yola çıkar. Bilgeliği artar ve meseleleri en geniş perspektiften analiz eder. Sabırlıdır, ne kadar sıkıcı olursa olsun, şikayet etmeden çalışır. Kararlı, amaçlı ve başarılıdır.

Yaşamın (Satürn’ün natal ev pozisyonuna karşılık gelen) zor alanlarım başanyla ele alarak, kişisel gelişiminde belirgin bir ilerleme kaydeder. Normalde bu olanların onu kor-kuyla felç etmesi ya da sert bir tavırla tepki vermesine neden olması gerekirken, şimdi ye-tenekli ve sakindir; ihtiyaç duyduğu yerde olumlu değişiklikler yapar.

Kariyer aktiviteleri oldukça olumludur ve kişi liderliğe ya da yetkili bir pozisyona terfi edebilir, çünkü bilgeliği ve deneyimi çarpıcıdır. Sağlık duyusunu sergiler. Alçak gönüllü, sorumlu ve son derece dikkatlidir. Büyüklerinden ve otoriteden yarar sağlar.

Kişi inşaat veya emlak işinde başanlı olur. Azimli ve uzun ömürlü yapılar yaratır. Şim-diye kadar yaptığı en iyi işlerinden birkaçım çıkarır. Odağı ve kontrolü ustacadır. Dikkatini nereye çevirirse, yararlı sonuçlar elde eder.
Transit üçgen açı, transit almışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı, yukandakilerin gerçekleşme olasılığım gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)