Koç Burcu Aylık Fal Bakımı

indir (2)•AŞK: Bu aym ilk günlerinde kolay etkileneceğiniz farklı kişilerle karşılaşabilir ve kolay aşık olabilirsiniz. Sevdiğinizle aramzdaki ilişkilerde yanlış anlamalar meydana gelebilir ve sevdiğinizin sizi anlamadığı duygusuna kapılabilirsiniz. Birtakım kuruntu ve endişelerinizi sevdiğinize yansıtmayın. Düşüncelerinizin doğruluğunu araşürmadan tepki göstermeyin. Bu ay yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Bu nedenle sevdiğinizi fazla zorlamaym. Cinsel enerjinizin de yükseldiği bu dönemde ilginç kişiler size çekici gelecek.

•PARA: Bu dönemde tartışmalardan kaçınmanız gerekiyor, işinizde profesyonel duygularınıza daha önem vermelisiniz. Fazla temkinli ve detaycı düşünmeniz, karar vermenizi güçleştirebilir. Başkalarının sözlerini dinlemek yerine, araştırmayı kendiniz yapmalı ve bizzat kendiniz, sabırlı bir şekilde karar vermelisiniz. Standartların dışında farklı konularla ilgili çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.

•SAĞLIK: İçsel enerjinizi içinizde tutmak yerine göstermeyi, çevrenize yansıtmayı deneyiniz. Duygularınızın tetiklendiği günlerde beden bakımına önem veriniz ve kendinizi sıkıcı ortamlardan uzak tutunuz. Temizhavada kısa yürüyüşler yapabilir, sinema, tiyatro ve benzeri kültürel faaliyetlerde bulunarak dikkatinizin yönünü değiştirebilirsiniz. Böylece düşüncelerin sizi rahatsız etmesine ve sağlığınızı etkilemesine izin vermemiş olursunuz. Kendinize vakit ayırın.

 
İsim: *

Mail: *

19 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)