Koç burcu aşk ve para aylık yorumu

images• AŞK: Çekiciliğiniz artıyor ve yakın çevrenizde de fark ediliyor. Çekiciliği, aklı ve uyumluluğu ile sizi etkileyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda ve sanatsal etkinlikler sırasında karşılaşmanız mümkün. Güçlü, tutkulu ve cazibeli bu kişi sizi etkileyecek. Böyle bir ilişki, düşünceleriniz ve davranışlarınız üzerinde değişim yaratabilir. Bu arada tartışmacı bir tavır içinde bulunmayın ve sevdiğinizi zorlamaktan kaçının. Aym ikinci yansı sevgiye olan ihtiyacınız artacak. Daha fazla ilgi bekleyebilirsiniz ama sizin de sevdiğinize karşı ilgili davranmanız gerekiyor.

• PARA: Kariyeriniz için yapılması gerekenleri zihinsel ve duygusal olarak biliyorsunuz. Güçlü kişilerle işbirliği içinde olabilirsiniz. Kariyeriniz için birlikte çalışmak istediğiniz kişilere dikkat etmelisiniz. Eskiden beri güvendiğiniz saygı duyduğunuz kişilerle sizi daha üstlere çıkaracağını düşündüğünüz güçlü hırslı kişiler arasmda karar verme durumunda kalabilirsiniz. Bu konuda deneyimlerinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Beklentilerinizin arttığı bu dönemde fırsatların farkında olurken temkini elden bırakmazsanız kazançlı olabilirsiniz. Deniz aşırı yerlere yapacağınız seyahatlerinizde yeni projeler gündeme gelebilir.

• SAĞLIK: Zihinsel ve duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Bazı zamanlar kendinizi yorgun, içe dönük bir ruh halinde hissederken aym sonlanna doğru kafanız karışabilir. Kararsızlık yüzünden dengenizle birlikte sağlığınız da bozulabilir. Açık havada yürüyüşler yapmak rahatlatıcı olacak. Yağlı ve ağır yiyecekler yerine daha bitkisel beslenmeyi tercih etmelisiniz. Kilo alma eğiliminiz olabilir. Yağışlı havalarda kemiklerde hafif ağrılarınız olabilir.
İsim: *

Mail: *

18 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)