Koç burcu 2015 tahminleri

indir (5)MAYIS

•AŞK: Sevdiğiniz insana aym ilk devresinde daha akılcı yaklaşıyorsunuz. Ay ortasında karşılaşacağınız kişiye aniden aşık olabilirsiniz. Güçlü cinsel arzular duyabilirsiniz. Duygularımz bazen aşık olmamanız gerektiğini söylese de kendinizi kaptırabilirsiniz. Dans partilerine katılıp eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ay sonuna doğru güven ihtiyacı içinde olduğunuzdan radikal kararlar alıp sevdiğinizle ilişkilerinizi yola koyabilirsiniz.

kilde yapmakta zorlanabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında gösterişli, pırıl pırıl ve enerjik olan yapınızla güzel organizasyonlar yapabilirsiniz. Aym 23’ünde Merkür geri gittiği için sözleşme yapmamanız gerekli. Sizin için en uygun zaman ayın 3. haftası.

•SAĞLIK: Gösterişli, eğlenceli partiler sonrası yorgunluk hissedebilirsiniz. Vitamin takviyesi yapmanız gerekli. Ay sonuna doğru duygusal hassasiyetiniz sağlığınızı etkileyebilir.

AĞUSTOS

• AŞK: Aym ilk günleri sürpriz bir şekilde aşık olabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte kaliteli, özel yerlere gidebilir, eğlenceli seçkin davetlere kaü labilirsiniz. Aym ortasından sonra aşkta güzellik, zarafet ön plana geçiyor. Sevdiğinizle ilgili büyük hayallere dalabilirsiniz.

• PARA: Aym ortasmda Merkür düzelene kadar işlerinizde aksaklıklar olabilir. Bu dönemi projeler hazırlayarak geçirebilirsiniz. Planladığınız yeni işleri gerçekleştirmek için yüksek bir enerjiye sahipsiniz. Ay sonunda projelerinizle büyük paralar kazanabilirsiniz.

•SAĞLIK: Aşkta seçici olmamz kafaca yorulmanıza neden olabilir. Bir yandan da eğlenceli partilere katılmak bedeninizi yorabilir. Yoga ve hafta sonlan ormanda yürüyüşler sizin için idealdir.

EYLÜL

•AŞK: Aym ilk haftası sevdiğinizle gösterişli restoranlarda, mum ışığında yemek yiyebilirsiniz. Aşkınızı en yoğun, en ateşli ve en romantik biçimde yaşayacaksımz. Sonraki günlerde aşkta ve eğlencede daha titiz davranacaksınız. Sevdiğinizi kıskançlıklarınızla bunaltmayın.

• PARA: Aym ilk yarısmda işlerinizdeki başarı maddi kazanca dönüşebilir. Sanatsal projelerden gelir elde edebilirsiniz. Disiplinli ve titiz alışmanızı farklı projeler üreterek deneyebilir ve başanlı olabilirsiniz. Aym son haftası bu çalışmaları sanatla birleştirip sergileyebilirsiniz.

•SAĞLIK: Hareketli yaz döneminden sonra planlı, programlı,disiplinli çalışmalar sinirlerinizi yıpratabilir. Sakinleştirici meyve çayları sizin için uygundur ve vitamin takviyesi yapmalısınız.

EKİM

• AŞK: Ayın ilk günleri zıt kutuplardakiler birbirlerini çekebilirler. Fakat sizin için duygu, sanat çok önem kazanacak. Kıskançlık sonucu tartışma yaşayabilirsiniz. 2,3,4 ve 16,17,18 Ekim günleri kırıcı olmamak için kendinizi tutmalı ya da ortam değiştirmelisiniz. Sevdiğinizle seyahat edebilirsiniz, ama cimrilikler aranızda gerginlik yaratabilir.

• PARA: İş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Paraya ve zenginliğe kavuşmak için uygun bir dönem değil. Ay ortasında yapacağımz iş seyahatlerinizde yapacağınız harcamalarınıza dikkat edin. Titiz ve seçici çalışma sonucu ürettiğiniz farklı projeniz kabul edilebilir. 2,3,4 ve 16,17,18 doğumlular o günlerde çalışma hayatlarını sakin bir şekilde yürütmeli, maddi konulara dikkat etmelidirler.

• SAĞLIK: Yoğun geçen ayda kışa girmeden önce hem maddi hem manevi yorgunluk şikayetlerinizi azaltmak için vitamin almalısınız. Meditas yon yapmalı ve rahatlamak için masaj yapürmalısınız.

KASIM

• AŞK: Aym ilk haftası sevdiğinizle beraber seyahate çıkabilirsiniz. Maceralı aşk hayatımzda değişiklik yaşayabilirsiniz. Kendinizden üstün bir eş arayışı içinde olabilirsiniz. Aym 2. yarısında sürpriz bir şekilde aşık olabilirsiniz. Ay ortasında güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

•PARA: Maddi kazanç getirecek çalışmalarda bulunabilirsiniz. Bu sıralarda sizin için yalmz çalışmak daha rahat olabilir. Kuracağımz işe para yatıracak kişileri bulabilirsiniz. Aym 2. haftası projelerinizi paraya çevirebilirsiniz. Ay ortasına kadar işlerinizi yoluna koymalı, ödemelerinizi ve alacaklarınızı halletmelisiniz çünkü ay ortasından itibaren Merkür geri gitmeye başlıyor. Bu dönemde imza gerektirmeyen işlerde çalışabilirsiniz.

• SAĞLIK: Seyahat, para derken çok yorulmuş olabilirsiniz. Bayram tatili de bittiğine göre evinizde dinlenebilir, kış hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

ARALIK

• AŞK: Karşınızdaki kişiyi fazla eleştirmeyin ve kırıcı davranmaym yoksa yalmz kalırsınız. Ay ortasında ilişkiler biraz maddi biraz gerçekçi yani fazla romantik olmayabilir. Ay ortasından sonra serüvenlere atılıp, özgür aşklar yaşayabilirsiniz. Ay sonuna doğru sevgilinizin evine gidebilir ve onun değerli eşyalarla donanmış evini gördükten sonra ne kadar tutumlu olduğunu anlayabilirsiniz.

• PARA: Ay ortasına kadar cimrilik derecesinde tutumlu olabilirsiniz. Daha çok para biriktireceksiniz. Ay ortasından sonra alacağımz kararlar da, öğrenebilmek adına daha sorgulayıcı bir yapıya bürüneceksiniz. Ay sonunda maddi açıdan gergin bir dönem yaşayabilirsiniz, dikkatli olun.

• SAĞLIK: Çok maddi ve görünür olaylar yaşadığınız için gergin olabilirsiniz. Hem de sezgileriniz yükseldiği ve hayal gücünüz arttığı için strese bağlı rahatsızlıklar çıkabilir. Rahatlamak için spor yapabilir ve alternatif yöntemler uygulayabilirsiniz. Mesela meditasyon ve yoga yapmayı deneyebilirsiniz.  1. Gonca dedi ki:

    Yorumları merak ediyorum


İsim: *

Mail: *

12 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)