Koç burcu 2015 evlilik aşk yorumları

images (3)2015’DE SİZE ÖZEL TARİHLER AŞKI BULMA, NİŞANLANMA VE EVLİLİK İÇİN ÖZEL TARİHLER

Jüpiter 2015 boyunca kariyer alanınızda yol alacak. îş ha yatında bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yükselmeye uygun bir iş yapıyorsanız ödülünüzü toplamanız için 2015 mükemmel fırsatlar sunacak.

Evlilik ve aşk yaşamınızı okumak isterken bir anda iş ya şamınızdan bahsedilmesi yazarın bir yanlışlık yapması ihtimalini düşündürdü değil mi? Sevgili hızlı Koç, kariyer alanı özellikle çalışmayan Koçlar için aynı zamanda sosyal statü alanıdır. Sosyal statünüz, evliliğiniz, eşinizin soyadı anlamlarına da gelir.

Özetle 2015 boyunca Jüpiter ve Plüton (Haziran Kasım arası hariç) kariyer ve evlilik alanınızı işgal edeceği için, önemli ve güçlü biriyle evlenmeniz çok mümkün. Elbette bütün Koçlar çevrenin en tanınmış ailelerinin prensiyle/prensesiyle evlenecek değil. Ancak kendi çevrenizde önem verilen biriyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. 2015’de kuracağınız yeni sosyal yaşam 2015’da sizi bambaşka bir arkadaş çevresine taşıyacak. Değerli dostlardan oluşan bir grup oluşturabilecek, sosyal yardım kuruluşlarının bünyesinde yer almak isteyeceksiniz.

21 Mart 2015’de evlilik alanınızda bir Dolunay oluşuyor. Ailenizle veya ebeveyninizle aranızda gerilim yaratacak bu Dolunay’da görünen o ki, partneriniz de ailenizin öfkesinden nasibini alacak ve sizden uzaklara savrulmasına sebep olacaksınız. Dolunaylar öfke patlamaları yaratır. Kolay sinirlenen yapınız Dolunaylarda daha hırçınlaşabilir. 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek hiç olmazsa ayrılık kararı almadan kendinizi kontrol edebilirseniz, ilişkinizle ilgili sorgulamanız gereken her şeyi ortaya çıkarabilirsiniz sevgili Koç. Zira içiniz hem partnerinize hem de ebeveyninize sevgi dolu.

6 Nisan 2015’de burcunuzda gerçekleşen Yeniay, yaşam tarzınızı değiştirmeniz ve evlenmeniz için bir şans olabilir. Yeniaylar 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek etkilidirler. Özellikle 5 gün öncesinde ve 5 gün sonrasındaki hareketliliği net olarak gözlemlersiniz. Bu Yeniay’da Merkür de burcunuzda olacağı için doğru karar almanız çok kolay olacak. Yeniay’dan az sonra aşk ve sevgi gezegeni Venüs de burcunuza geçecek. Hem çekici hem de baştan çıkarıcı görüneceksiniz.

Venüs’ün burcunuzda yol aldığı 6 30 Nisan arasında evlilik ve aşka adım atmak için müthiş bir arzu duyabilirsiniz.

1 Ağustos 2015’de aşk alanınızda Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş, Ay, Merkür ve sevgi gezegeni Venüs aşk alanınıza enerji dolduracak. Neşeli, canlı, enerjik, zeki ve son derece zarif bir partnere yıldırım aşkıyla çarpılmayalı uzun zaman olmuştu değil mi sevgili Koç. İşte o aşk, Temmuz başından Ağustos sonuna dek her an kalbinizi çalabilir.

29 Eylül 2015’de Terazi burcunda doğan Yeniay, evlilik için hoş bir başlangıç yapmanıza yardım etse bile Merkür gerileyeceği için, eski bir aşkınızla ya da ayrılma noktasına vardığınız eşle barışma anlamına gelecek. Merkür gerilerken eski aşklara yeni bir şans tanımak daha doğrudur. Evlilik sözleşmesine imza atmak birlikte geçirilen süreyi kısaltma ihtimali taşır sevgili Koç. Acele etmek yerine diğer tarihleri değerlendirmenizde yarar olacak. Bu Yeniay sırasında Merkür, hayaller gezegeni Neptün’e, “Haydi işbirliği yapalım, onun hayallerini gerçekleştirelim,” diyorsa da, eskiye ait defterlere kaydedilen hayallere göz atmalısınız. Yeniler için henüz erken.

14 Ekim 2015’de burcunuzda gerçekleşen Dolunay, 2015 içinde aşka ve evliliğe yaklaşmak için en şanslı dönemleri
nizden biri olacak. Hem Ay hem de Güneş o anda hayallerin ve dileklerin gerçekleştiren perisiyle mükemmel etkileşim içinde olacak ve birlikte hayalleri gerçekleştirmek için sihir yapacaklar. Bu nedenle 9 19 Ekim arasında evlilik için imza atmanız çok anlamlı ve güçlü bir birliktelik yaratmanız anlamına gelecek. 1. efkan dedi ki:

  bircan

 2. sedat dedi ki:

  Gelecek

 3. satı dedi ki:

  eski eşim bana döncekmi

 4. Nurcan dedi ki:

  Boşanıyorum pişman olurmuyum?


İsim: *

Mail: *

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)