Koç Burcu 2015 Aşk Sağlık Ve Para Yorumu

indir (2)• AŞK: Hem zihinsel, hem de duygusal açıdan zayıf olduğunuz bir dönem. Sevdiğinizin sizi anlamadığım düşünebilirsiniz. Sevgiye olan ihtiyacınız artıyor ve daha fazla ilgi bekliyorsunuz. Ancak sizin de sevdiğinize karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Karamsar duygularınızı yansıtmayın. Aramzda yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Tartışma ortamları yaratmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca sevdiğinizle ilgili duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Düşüncelerinizi ve duygularınızı ona anlatmayı deneyin fakat sert ve zorlayıcı konuşmalar yapmamalısınız. Aym ikinci yarısı iyimser duygularınız uyanacak ve bu haliniz ilişkinize yansıyacak. Böylece aranızdaki sorunları çözümlemeye başlayacaksınız.

• PARA: Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda çıkabilecek sorunlar yüzünden karar vermekte zorlanabilirsiniz. Aldığınız işleri bitirmek veya verdiğiniz sözleri zamanında yerine getirmenizin zor olabileceği bir dönem. Özellikle aym ilk yarısı dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olmalısınız. Ayrıca faturalar, evraklar ve yapacağınız organizasyonlarla ilgili bazı aksaklıklar çıkabilir. Parasal sıkıntılarınızı fazla büyütmeyin. Kaygılarınızı iş arkadaşlarınıza yansıtmaktan ve gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Aldığınız kararları değiştirmek için acele etmeyin. Bu ay sabırlı olmalısınız.

•SAĞLIK: Kafanızın karışması yüzünden sağlığınız bozulabilir. Uyku düzeninize özen gösterin. Zihninizin yoğun çalışması ve çeşitli düşüncelerin hızlı hareketi uykunuzu kaçırabileceği gibi sinirlerinizin bozulmasma da neden olabilir. Buna bağlı olarak mide spazmları ve gastrit benzeri mide sorunları çıkabilir. Yiyeceklerinize özen gösterin. Asit oranı yüksek yiyecek ve içeceklerden kaçımn. Nanelimon ve bitki çayları rahatlatıcı olabilir.
İsim: *

Mail: *

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)