Koç Burçlarını 2015 te Neler Bekliyor?

images (3)Metal Koç burcu ayrıca yıl boyunca, çevresindekilere, özellikle kendinden yaşça daha küçük olan akrabalarına çok fazla yardımcı olarak ve tavsiyede bulunarak, genel aile etkinliklerinden büyük zevk alacaktır. Her şeye çok fazla karışır gibi görünmeyi istemese de, tavsiyeleri çok takdir görecek ve sıklıkla fark ettiğinden daha değerli olabilecektir. Ayrıca, sevdiklerini kendi etkinliklerine daha fazla dahil etmek bazı anlamlı olaylara yol açacağı gibi, Metal Koç burcu’nın çok değer verdiği sıkı bağları korumaya da yardımcı olacaktır. Sosyal yaşamı da iyi gidecektir ve arkadaşlarıyla buluşmaktan hoşlanacağı gibi, katıldığı çeşitli sosyal etkinliklerin bazılarından da zevk alacaktır.

Yakın zamanda taşınmış olan ya da daha fazla arkadaş edinmeyi veya ilgi alanlarının biri hakkında daha fazla şey öğrenmeyi isteyen bütün Metal Koç burçları için yerel bir grup ya da dernek, yeni arkadaşlar kadar bazı keyifli olaylar da sağlayarak, yıla yeni bir boyut ekleyebilir. Ne var ki, bunun oluşması için, Metal Koç burcu’nın bu tür topluluklara katılmak için gerçekten de inisiyatifi eline alması ve gerekli çabayı göstermesi gereklidir. Metal Koç burcu ayrıca yıl boyunca parasal konularda da başarılı olacak ve parasını dikkatle yöneterek genel durumundan hoşnut olacaktır. Ne var ki, bürokratik konular sorun çıkarabilir ve Metal Koç burcu’nin doldurması gereken her türlü form konusunda özellikle vergi ya da mâliyeyle ilgili olanlarda gerçekten de dikkatli olması gereklidir.

Bu tür belgelerle ilgilenmeyi geciktirmek ya da bu konuda lakayt davranmak daha fazla yazışmayı gerektirebilir ve kendi zararına bile olabilir. Metal Koç burçları, buna dikkat edin ve evrakları mutlaka zamanında ve özenle ele alın. Bu uyarı dışında, Yılan yılı Metal Koç burcu için genel olarak olumlu geçecek ve onun pek çok şeyi başarmasının yanısıra kendini bazı büyüleyici yeni ilgilere dahil etmesine de olanak sağlayacaktır. Buna ek olarak, yaptıklarının çoğunda başkalarının sağlayabildiği destek ve katkının yanısıra, kendisine gösterilen sevgi ve ilgiye de büyük değer verecektir. Sonuç olarak bu, kendisine mutluluk ve tatmin sağlayacak bir yıl olacaktır.

Bu, Su Koç burcu için beklentileri çok olumlu olan bir yıldır ve yaşamının pek çok alanında hoş gelişmeler beklentisi içinde olabilir. İş beklentileri özellikle yüreklendiricidir. Yıl boyunca daha önceki kazanımlarmdan bazılarını geliştirebilecek, ayrıca düşünce ve yeteneklerini çok daha iyi kullanabilecektir. Su Koç burcu’nm iyi bir ünü vardır ve bu, yetenekleri ve canayakın kişiliğiyle, onu ileriye doğru yönlendirecektir. İşinde yeni sorumluluklar alma ya da daha kıdemli bir konuma geçme fırsatı kendisine önerilecektir. Bazı durumlarda, kendisine önerilen, özellikle de eğer daha önceki durumuna göre büyük bir değişikliği temsil ediyorsa, yıldırıcı görünebilir, ama her zamanki kararlı tavrıyla, önüne konulan hedefler kendisine esin kaynağı olacaktır.

İş açısından, Yılan yılı çok fazla bir fırsat ve ilerleme dönemidir. Benzer biçimde, iş arayan ya da şu andaki konumlarmda ilerlemek isteyen Su Koç burçları mükemmel bir ilerleme yapabilirler. Ortaya çıkan fırsatları etkin bir biçimde izleyerek, zaman içinde, atılımı yapacak ve kendilerine yeteneklerini etkin bir biçimde kullanmalarına izin vereceği gibi, daha fazla ilerleme şansım da sağlayacak bir konum verilecektir. Su Koç burcu’nm işinde yapacağı ilerleme, ayrıca, yıl içinde bir gelir artışına da yol açacaktır. Bu sayede, pek çok Su Koç burcu bir süredir satın almayı düşündüğü bazı eşyaları alarak, örneğin belki gardrobunu yenileyerek, evi için eşya alarak ya da hak ettiği bir izni kullanarak veya tatile çıkarak, kendini sevindirebilecektir.  1. tulay dedi ki:

    Eskiden benden hoslanan bir adam benim ile hala hangi niyetle beraber olmayi istiyor?

  2. tugba dedi ki:

    esımle geleceyım ılıskım nasıl olacak

  3. leyla dedi ki:

    Universite hayatim nasil olacak


İsim: *

Mail: *

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)