Koç Burçları İçin Genel Fal

indir (5)Bu, Ağaç Koç burcu için iyi bir ilerleme yapabileceği ve ayrıca kişisel olarak zevkli bulacağı, önemli bir yıl olacaktır. Deneyimi ve aklıyla yaşamını çok iyi bir biçimde değerlendirme yeteneğine sahip olduğunu bilmektedir ve 2015 yılında daha fazla ilerleyecek ve önemli potansiyelinden bir kısmını açığa çıkaracaktır. Yıl başladığında, varolan konumunu gözden geçirmenin ve gelecek 12 ay boyunca neyi başarmayı istediğini biraz düşünmenin yararlı olacağını görecektir. Bu, işi sözkonusu olduğunda özellikle doğrudur. Bir kez hedefleri hakkında bir fikir oluşturduğunda, Ağaç Koç burcu etkinliklerine daha büyük bir çözümle başladığını, hangi alanlara ve fırsatlara yoğunlaşmasının gerektiğinin daha fazla farkına vardığını ve uygun eğitim fırsatlarını değerlendi rebildiğini görecektir. Ayrıca, belli hedeflere yoğunlaşarak, yüreklendirici gelişmelerin, kendi avantajına döndürebilece ği gelişmelerin hemen görünmeye başlayacağını görecektir.

Yılan yılı, Ağaç Koç burcu için bazı altın fırsatlar önerecektir ve bunları en iyi biçimde değerlendirmelidir. Bu, ayrıca şu anda iş arayan Ağaç Koç burçları için de geçerlidir. Yine, bu Ağaç Koç burçları istedikleri işin niteliğine karar vermeli ve sonra karşılaştıkları fırsatları ısrarla izlemelilerdir. Bu, kendileri açısından önemli kararlılık ve irade gerektirecektir ve yollarında düşkırıklıklarıyla karşılaşabilirler, ama iyi ve inatçı yapıları sonunda galip gelecek ve karşılarına, kendilerini kanıtlamak için iyi bir olanak sağlayacağı kadar gelecekteki gelişmeler için de mükemmel bir temel sağlayacak bir fırsat çıkacaktır. İş fırsatları bakımından, Mart ve Nisan ayları ve yılın son çeyreğinin dikkate değer olduğu görülebilir.

Ağaç Koç burcu’nm işinde kaydettiği olumlu gelişmeler, gelirinde bir ilerlemeye yol açacaktır, ama bunun çoğu aile harcamalarına gidecektir. 2015 yılında Ağaç Koç burcu’nm aile üyeleri, özellikle eğitimini sürdürenler için pek çok kez ek destek sağlaması gerekecektir. Bunu ve genel ev giderlerini ve diğer yükümlülüklerini göz önüne alarak, parasal durumuyla ilgilenirken, ideal olarak kişisel, aile ve ev hesapları tutarak özel dikkat göstermesi, bu zahmetine değecektir. Böylelikle bütçesini daha iyi düzenleyebilecek ve parasal konumunu daha iyi izleyebilecektir. Yıl boyunca Ağaç Koç burcu ailesel konularda çok takdir edilen bir rol oynayacak ve sıklıkla onlara zaman ayırmak durumunda olmasına karşın, hem genç, hem de yaşlı akrabalarına çok büyük özen gösterecektir.

İlgisi ve yardımı, özellikle çevresindekiler onun yargısına çok önem verdikleri ve onun düşünceli ve anlayışlı tavrına değer verdikleri için, gerçekten beğeni toplayacaktır. Ne var ki, Ağaç Koç burcu başkalarına yardım etmek için bu kadar çok şey yaparken, her şeyi tek başına yapmaya çalışma malıdır. Yalnızca ufak tefek ev işlerini yaparak bile kendisine yardımcı olabilecek başkaları varsa, kendine fazla yük lenmektense yardım istemelidir. Ağaç Koç burcu ilgili ve istekli olabilir, ama kendisini sağlığı pahasına fazla zorlamamalıdır. Ne var ki, yılın bazı zamanları, evle ilgili konular sözkonusu olduğunda meşgul olacağı halde, ortak ilgiler, ortak ev tasarıları, gezme ve izin kullanma gibi kimi etkinlikler gerçekten mutlu olaylar getirecektir.
İsim: *

Mail: *

12 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)