Koç burçları 2015 sizin yılınız olacak

indirHer türlü planlama ve projeyle ilgilenebilecek yeteneklerle doğan Yaylar, özel bir projeyi tek başlarına planlayabilirler. Ancak doğru bir dönemde başlayan işler doğru şekilde yürüyebilir. Yanlış dönemde başlayanlarsa ertelenebilir veya engellerle karşılaşır.

Doğru ve özel dönemlerinizi not edin. Doğum yapmak yaratmak demektir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bu özel dönemi doğum yapmak veya hamile kalmak için de planlayabilirsiniz.

6 Nisan’da Koç burcunda doğan Yeniay, gerçekleştiği andan 15 gün öncesinde etkili olmaya ve size hayatınızın fırsatını sunmaya başlayacak. Fakat bu Yeniay az miktarda tehlike içeriyor. Tehlike seven Yaylardansanız kulağınıza hoş geldiğine eminim. Sakin yaşamayı tercih edenlerdenseniz, parasal ilişkilerinizde ve ailenizle, eşinizle ve benimsediğiniz kişilerle ilişkilerinizde en azından 5 11 Nisan arasında dikkatli olun ve haddinizi aşmayın!

Demek istediklerinizle dediklerinizi gerçekten ayırmanız gereken bir dönemde olacaksınız. Bebek sahibi olmanız yakınsa ameliyat olmanız da gerekebilir. Sağlığınızı riske atmayın. Yolculuklar için uygun bir dönemde değilsiniz. Dikkatinizi projelerinize çevirin ve varlığınızı korumaya çalışın.

9 19 Ekim arasında etkileyici bir Dolunay gerçekleşiyor. Yaratmak istediğiniz her konuyu gündeminizde tutabilirsiniz. Görev sizin! Tam hayal ettiğiniz gibi nefis bir proje, ay kadar güzel bir bebek sizin olabilir. Güçlü kişilerin desteği de sizinle. Daha ne denir!
İsim: *

Mail: *

18 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)