Koç, Akrep, Yengeç, Terazi, Oğlak dikkat!

imagesMARS ÖNCE YENGEÇ BURCUNDA GERİLİYOR!

Yengeç burcunda Mars gerilemesi, akıl karışıklığı yaratan duygusal bir durum oluşturur, çevrenizin merhametinden et kilenirsiniz. Şevk ve ilham duygularınız yavaşlar. Endişeler, aile, güvenlik, ev, lüks, eşya gibi domestik konuların korunması etrafında artar. Çünkü Yengeç burcunda Mars, cesur, bağımsız ve korkusuz bir doğa oluşturur. Her şeyin üzerinde aşırı veya tiran otorite ve evin içinde herkese diktatörlük yapma hevesi ortaya çıkarır. Mars gerilerken bu dürtü alıkonulur. Siyasal liderler, anayurt güvenliğiyle aşırı derecede ilgilenmeye başlar. Gereksiz kısıtlamalar uygulamaya konulabilir.

Bu konum, gidişatı biraz şüpheli yapar. Halk hareketleri vatanın korunması için başlayabilir. İnsanlarda işgallere son vermek ve korunma duygusu için aşırı çaba görülebilir.

Evde aile içi sorunlardan sakınmak, şiddetli sahneler ve tartışmalardan uzak kalmak, dikkatsizlik yüzünden oluşabilecek ev kazalarına, ateş, patlama, yanma gibi kazalara her zamankinden fazla hazırlıklı olmak gerekir. Fazla baharatlı yiyecekler, hazımsızlık ve mide problemleri yaratabilir. Mars gerilerken yeterli miktarlarda su içmeye özen göstermek gerekir. Öğünler zamanında yenilmelidir. Ekşi tatlar hazımsızlığı dengeleyecek ve fazla yeme eğilimini azaltacaktır.

1 OCAK 2015’DE MARS İKİZLER BURCUNDA GERİLİYOR OLACAK

(Koç, Akrep, İkizler, Başak, Balık dikkat!)

İkizler burcunda Mars’ın gerilemesi konuşma ve yazma gücünde karışıklık ve yavaşlama getirir. Aynı anda pek çok konuya odaklanan İkizler burcu, gerileme dönemlerinde tek bir şeye bile odaklanmakta güçlük çeker. Zekâ ve algı yavaşlar. Zihinsel yorgunluklar, sürmenaj ve depresyon artar. Düşünceler ya aşırı değişken ya da aşırı bulanıktır. Ani öfke nöbetleri yıkıcı sonuçlara kolaylıkla dönüşebilir. Duruma göre hedef belirlemek güçleşir. Yeni fikirler ortaya çıkmaz veya cesaret azalır.

Yazmak, konuşmak, haber yapmak, bilgi toplamak gibi işlerde korkakça kaçışlar gözlemlenir. Eğitim alanında genel olarak sorunlar baş gösterir. Hatalı sınavlar veya seminerler gündemi meşgul edebilir. Yüksek atlama, squash, eskrim, satranç gibi hıza ve zekâya dayalı spor karşılaşmalarında yer alıyorsanız Mars’ın spor ve rekabeti de yönettiğini unutmayın.
İsim: *

Mail: *

19 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)