KLİŞE TİPLERDEN BİRİ OLARAK BÜTÜN ŞOVLARI DENEYİN

icerikSadece bir dangalak bir reality şovuna çıkmak için harbiden istekli olur. İnanılmaz sığıdır ama özel olarak herhangi bir konuda yeteneğiniz olmadığına göre (Bunun neden kötü bir şey olmadığını anlamak için “Gerçek Bir Yeteneğiniz Olmadan Kariyer Yapmak” bahsine bakın), on beş dakikada meşhur olmak için tek şansınız reality şova çıkmak.

Bir reality şova katılabilir ve sonunda hâlâ bir parça gururla işin içinden çıkabilirsiniz. Bu tamamen canlandıracağınız karakter ve şovda bırakacağınız iz konusunda verdiğiniz karara bağlıdır.

ADIM 1 KLİŞE TİPLERDEN BİRİ OLARAK BÜTÜN ŞOVLARI DENEYİN.

Her şov farklı türevleriyle olmakla beraber, aynı karakterlere sahiptir; hemen her şovda görünen düzgün tipli oyuncu, çılgın (veya psikopat piliç), kendini beğenmiş üniversiteli çocuk (veya parti kızı), gay herif, zihni sinir tip ve diğer birkaç belirgin yaşam tercihi olan kişi. Yapmanız gereken sadece bunlardan hangilerinin zaten şovda olduğunu bulup, boşluğu doldurmaktan ibaret. Bir diğer seçenekte hepsini birbirinin içine katıp, kendinizi zihni sinir arkadaşları hakkında homo erotik fantezileri olduğu için, aşırı içki içip psikopata dönüşen, düzgün tipli bir oyuncu kılığına büründürmektir. Bana altın değerinde reyting yapar gibi geliyor.

ADIM 2 BİR BÖLÜMÜN ÇEKİMİNE ÇAKTIRMADAN SOKULUN.

Bir reality şov bir şehre her gittiğinde yerel haber başlıklarında vızıltı şeklinde de olsa geçer. Nerede çekim yaptıklarını, set ekibinin akşamları nerde takıldığını bulup, onlardan biriyle takılmaya çalışın. Bu aynı zamanda yakışıklı psikopatın denemesini yapmanız için de iyi bir fırsattır. En azından birkaç bölüm sizi şova sokar.

ADIM 3 KENDİ ŞOVUNUZU YAPIN AMA ÇILGIN BİRŞEY YARATIN.

Gösterimde olan bir reality şova çıkmak için uygun bir yol bulamıyorsanız, kendi şovunuzla ortaya çıkın ve fikrinizi etrafa satın. Bunun için ya buz balıkçılığı veya çöp toplayıcılığı gibi çılgın işlere ya da cidden kafayı yiyip saplantı halinde eşya biriktirenlerin veya uyuşturucu müptelalarının hayatlarına girin. Şu an travesti fetişini araştırmak için iyi bir zaman olurdu. Ne? TV’de olmak istiyor musunuz yoksa istemiyor musunuz?

DANGALAKLIK ETMEYİN

Dürüst olmak gerekirse, dangalak olmayın demek kolaydır ama insanlar kameranın önünde tamamen farklı davranırlar. Sanki kafalarının arkasındaki bir düğmeye basılmış gibi sırf ilginç görünmek için dangalakça hareketler yapmaya başlarlar. Birkaç ay süren çekimler sırasında yaptığınız dangalakça hareketlerden ötürü sizi bağışlıyorum. Ancak çekimden sonra bildiğimiz ve çok sevdiğimiz eski harbi pşt olmanız gerekiyor.

Dükkânlar sizinle iş yapmak için ölüyorlar. Kelimenin tam anlamıyla, ölüyorlar. Alışveriş yapmazsanız ölüp bitecekler. Alışveriş merkezindeki ve sokaklardaki bomboş yerlere bakın. Fena halde paranızı istiyorlar, birazcık da olsa kâr edebilmek için daha az paraya razılar. Üstünlük: pştta.
İsim: *

Mail: *

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)